Profile Image

MontoyaWhitney35

Joined Thursday, May 17, 2018
Statistics
4 weeks all time
books registered 0 0
released in the wild 0 0
controlled releases 0 0
releases caught 0 0
controlled releases caught 0 0
books found 0 0
tell-a-friend referrals 0 0
new member referrals 0 0
forum posts 0 0
Extended Profile
Huawei P20 Pro Uluslararası Giveaway!
Huawei P20 cep telefonunun ekonomik bir versiyonunu ve önümüzdeki onurunu bütçenizin dışında tutmayı düşünüyorsanız, yepyeni bir Huawei akıllı telefonun SIRIM'e bir göz atması nedeniyle harika haberler var. Güzel bir çerçevesiz tasarımda Tam HD + ekran ile oluşturulan ve tam bir cam arka ile bitmiş, Huawei P20 Lite çok şık bir akıllı telefon. Ön sipariş rezervasyonu için halihazırda mevcut olan Huawei P20 & P20 Pro cihazlarının miktarı sınırlıdır ve Tedarikçi tarafından temin edilebilir.
P20 Pro'nun arkasındaki yeni 3-kamera dizisi, onu özel kılan şeydir. Güçlü bir Kirin 970 okta çekirdekli işlemci, 6 GB RAM tarafından desteklenen P20 Pro'yu çalıştırır. Aydınlatma durumları ne olursa olsun, Pro'nun üçlü kameraları, her şeyden önce, yumuşak bulut katmanları, tuğla işi ve su birikintisi yansımaları gibi karmaşık özellikleri kolaylıkla yakalayabilmektedir.
Ekranın dibinde çok büyük boyutlu bir çene var, ancak MWC 2018'de gördüğümüz bazı telefonların aksine, Huawei bu çeneyi önden bakan bir parmak izi sensörü ekleyerek kullanıyor. P10 üzerinden taşınan düzgün bir ek, ekrandaki Android gezinme kontrollerinin yerine parmak izi sensörünün üzerindeki hareketlerle çalışıyor.
Her ne kadar bu Lite cep telefonu çift objektifli bir kameraya sahip olsa da, normal P20'nin yaptığı gibi, bu donanım önemli ölçüde değişti. P20 Lite, Full HD + ekran çözünürlüğüne ve ana makinede bir kesme özelliğine sahip 5,8 inç ekrana sahiptir. Şoku erken bitirmek için, huawei p20 kılıf 'nun kamerası oralarda inanılmaz derecede büyük. [Img src = "images.mobilefun.co.uk/---/67337.jpg" width = "259px" alt = "" />
Söylentiden gelen en yeni mücevher, Huawei P20 Pro için Geekbench puanlarını veriyor. P20 lite'nin ürettiği imgeler yeterlidir ve çoğunuzun sadece Instagram çekimlerinde çok iyi bir görüntüye sahip olmanız gerektiğini görmekte, o zaman bir zorluk çekmeyeceksiniz. Huawei cihazları ve OnePlus'ın en güncelleri arasında çok fazla benzerlik var.
Şaşırtıcı bir şekilde, bu lüks tedariki 19.99 £ 'da oldukça uygun - hem de telefonunuzu koruyacak hem de bu vakaya özel gösteri işlevini denemede de korkunç değil. Huawei P20 Pro'nun ekranının altında bir parmak izi tarayıcısı var ve her yeni geniş ekran Huawei'ninki gibi, gerçekten hızlı.
2017 yılında, Honor, Hindistan'da Şeref Sekreteri Pro'yu piyasaya sundu. Buna rağmen, Onur 9 Ocak'ta lanse edilmemesine rağmen, şirket Rs için Hindistan'daki en yeni amiral gemisi Honor View on'u lanse etti. 29.999 Şu anda, Honor, Huawei'nin Hindistan'daki akıllı telefon markasının yüzüdür.
P20 Lite için değerin 369 € (sadece 450 $ 'dan fazla) olduğu bildiriliyor. Bu araç kiti, uzun yolculuklarınızda Huawei P20'nize birinci sınıf koruma ve sabit ve korumalı montaj sağlar. Zum kullanımı oldukça mantıklıydı ve Huawei P20 Pro, diğer tüm akıllı telefonlardan daha fazla bilgi sunuyor.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.