Profile Image

HwangMcNally0

Joined Sunday, February 11, 2018
Statistics
4 weeks all time
books registered 0 0
released in the wild 0 0
controlled releases 0 0
releases caught 0 0
controlled releases caught 0 0
books found 0 0
tell-a-friend referrals 0 0
new member referrals 0 0
forum posts 0 0
Extended Profile
فروش طلا
گردنبند طلا با اسم مدل نگین‌دار، مناسب همسر شما خواهد بود

نگین یکی از سنگ‌های گران‌قیمت و با ارزش است. گردنبند طلا با اسم بهمراه نگین‌های الماسی هدیه زیبایی برای کسانی خواهد بود که در زندگی شما اهمیت زیادی دارند و با ارزش هستند. فروش طلا هدیه مخصوصا مناسب آقایانی است که می‌خواهند همسر خود را سورپرایز کنند. در صورتیکه بخواهید گردنبند شما بیشتر به چشم آید و توجه بیشتری را جلب کند، مدل نگین‌دار گردنبند اسمی، دقیقا مناسب شما خواهد بود.
گردنبند طلا با اسم

گردنبند طلا با اسم
گردنبند اسمی برای زوج‌ها نیز انتخاب خوبی خواهد بود

گاهی اوقات زوجین دوست دارند تا گردنبند اسمی زوج خود را سفارش دهند و یا اینکه در داخل حلقه‌های ازدواجشان اسم همسر خود را هک کنند. بنابراین سفارش دو عدد گردنبند طلا با اسم انتخاب خوبی برای زوج‌های عاشق خواهد بود. بسته به سلیقه شخصی، افراد می‌توانند تنها طراحی حرف اول اسم خود و زوجشان را نیز سفارش دهند.
گردنبند طلا با اسم

گردنبند طلا با اسم

گردنبند طلا با اسم اعضای خانواده، گردنبندی خاص و منحصر بفرد است

بهترین هدیه برای افرادی که عاشق خانواده خود هستند، گردنبند طلا با اسم اعضای خانواده بر روی آن خواهد بود. شما می‌توانید سفارش دهید تا اسم پدر، مادر، خواهر، برادر و یا همسر و فرزندانتان را بر روی این گردنبند هک کنند و از این طریق گردنبندی منحصر بفرد و خاصی برای خود داشته باشید و یا آن را تقدیم عضوی از خانواده خود کنید. این مدل از گردنبندهای اسمی از یک مدال ساده ساخته می‌شود و اسم‌های طرفین با فونت کوچک بر روی آن هک می‌شود. با توجه به سلیقه شخصی افراد این مدل گردنبند اسمی می‌تواند از نقره، طلا و … در رنگ‌ دلخواه سفارش داده شود.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.