Profile Image

Arnold97Arnold

Joined Sunday, March 13, 2016
Statistics
4 weeks all time
books registered 0 0
released in the wild 0 0
controlled releases 0 0
releases caught 0 0
controlled releases caught 0 0
books found 0 0
tell-a-friend referrals 0 0
new member referrals 0 0
forum posts 0 0
Extended Profile
Olej Kokosowy - Eko żywność
Doskonale spełnia oczekiwania nie tylko w kuchni, ale także w kosmetyce. Pomaga przy odchudzaniu, jest zgodnym z naturą antybiotykiem, można go używać u domowych zwierząt. Mowa o oleju kokosowym. Jest on zdobywany z miąższu kokosa, a jego świetne właściwości zawdzięcza posiadanymcząstkom tłuszczu, a dokładniej mówiąc trójglicerydom średniołańcuchowym (MCT). Tłuszcze te nie są zmieniane w tkankę tłuszczową, lecz są wykorzystywane do produkowania energii w organizmie, toteż olej kokosowy wykorzystany do jedzonych dań świetnie sprawdzi się w trakcie zmniejszenia kalorii. Im mniej kalorii, tym mniejsze ryzyko otyłości, która wzmaga podatność na choroby układu krążenia.
Musimy wiedzieć, że olej kokosowy korzystnie oddziałuje na naszą skórę. Skóra będzie o wiele młodsza, stosowanie Olej Kokosowy , gładsza. Bardzo często skarżymy się na suchą skórę - a dzięki własnie zastosowaniu oleju kokosowego taki problem nie będzie miał miejsca. Na dodatek olej kokosowy potrafi wprawić człowieka w sporo lepszy nastrój. Dużo osób mówi, że po kupnie oleju najzwyczajniej w świecie sporo mniej się gniewa, nie stresuje się jak wcześniej.
Olej kokosowy wykorzystywany u chorych na demencję wzmacnia funkcje poznawcze. W pielęgnacji wykorzystuje się go jako środek nawilżający i wygładzający, zwalczający uporczywy trądzik czy rozjaśniający zęby. Nasi domowi ulubieńcy także mogą wykorzystać jego dobrodziejstwa podczas zakażeń naskórka, poprawy wyglądu czy poprawy trawienia. Jednakże trzeba pamiętać, aby zawsze decydować się na olej kokosowy tłoczony na zimno, albowiem tylko taki jest zaopiniowany jako najbardziej zdrowotny.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.