Lemmikkikaupan tytöt (fin)

by Anja Snellman | Literature & Fiction | This book has not been rated.
ISBN: Global Overview for this book
Registered by wingChaniawing of Kokkola, Keski-Pohjanmaa / Mellersta Österbotten Finland on 9/3/2008
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
2 journalers for this copy...
Journal Entry 1 by wingChaniawing from Kokkola, Keski-Pohjanmaa / Mellersta Österbotten Finland on Wednesday, September 3, 2008
" Äiti hei, joskus kesyt linnut tulevat hulluiksi. Ne lentävät päin ikkunoita, ne repivät naruilta pyykit, ne syöksyvät läpi piikkipensaiden niin että pöllyää. Niiden puuskien jälkeen tulee aivan hiljaista. Lopulta viimeinenkin höyhen leijailee maahan.Kuulee kuinka iso akseli naksahtaa. Ja sitten kaikki jatkuu niin kuin aina ennenkin."

Kovakantinen kirppislöytö. Anja Snellman on yksi lempikirjailijani.

Journal Entry 2 by wingChaniawing from Kokkola, Keski-Pohjanmaa / Mellersta Österbotten Finland on Wednesday, December 31, 2008
Voi että. Järkyttävä ja surullinen kirja, kammottava tarina ja kaunista kieltä. Kyllä Snellman vaan on niin hyvä. Esiteini-ikäisen tyttären äitinä tämä kirja pelottaa ja aiheuttaa valtavaa suojelunhalua. Taas yksi lukukokemus joka ei mielestä unohdu.

WILD RELEASE NOTES:

Vien kirjaston BC-pöydälle.

Journal Entry 4 by Hoyhen from Kokkola, Keski-Pohjanmaa / Mellersta Österbotten Finland on Thursday, January 8, 2009
otin mukaan ja hyvältä vaikuttaa. Saas nähdä milloin on luettu

Journal Entry 5 by Hoyhen at Hallintotalo in Vaasa, Pohjanmaa / Österbotten Finland on Tuesday, February 2, 2010

Released 15 yrs ago (2/3/2010 UTC) at Hallintotalo in Vaasa, Pohjanmaa / Österbotten Finland

WILD RELEASE NOTES:

WILD RELEASE NOTES:

En saanut luettua. Vaikutti ihan hyvältä ja luettavalta, kun sieltä täältä kahlasin läpi. Parempaa lukuonnea seuraavalle! :)

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.