
Blijf hun namen noemen (dwarsligger)
Registered by
oehoeboeroe
of Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on 7/16/2022
This Book is Currently in the Wild!



3 journalers for this copy...

vreemd boek.......

Journal Entry 2 by
oehoeboeroe
at Strandpaviljoen Zoomers in Castricum, Noord-Holland Netherlands on Saturday, July 16, 2022


Released 8 mos ago (7/17/2022 UTC) at Strandpaviljoen Zoomers in Castricum, Noord-Holland Netherlands
WILD RELEASE NOTES:
mee naar de meeting :-) Misschien komt-ie in de dwarsliggerring terecht, en anders gewoon op tafel voor de liefhebbers.

Meegenomen voor de dwarsliggerdoos

De ring met 6 mooie dwarsliggers is via de Castricum-meeting en smitjes veilig bij mij aangekomen.


F van fusilleren.
F van het fascisme dat het verleden aanwezig houdt en dat nog steeds toeneemt, als een gezwel dat woekert in onze cultuur.
F van fanatisme.'
'Pas nu ik dit schrijf, denk ik eraan dat enkelen van de familieleden van mijn kinderen waarschijnlijk onder de doden waren, want ze kwamen allemaal uit dit gebied. Uit de verzegelde Jodenprovincie van het tsarenrijk. Ze zijn allemaal afgebroken verhalen.'
Ik vond het een bijzonder boek. Ook een goed boek. Ik heb het met nieuwsgierigheid gelezen. Orgineel van opzet en prettig van schrijfstijl. Mooie, leesbare zinnen. Interessant om te lezen over de WOII in Noorwegen. Hoe een minderwaardigheidscomplex kan overgaan in machtswellust. Verraden of verraden worden. Een ontluisterende familiegeschiedenis. Struikelstenen, ze zijn de ook in mijn omgeving. Ik zal er eens vaker bij stilstaan. En hun namen moeten genoemd blijven worden! Wat ik wel gemist heb in dit boek was een stamboom, zodat ik af en toe terug had kunnen kijken wie wie ook alweer was, want het heen en weer springen in tijd was soms al lastig genoeg. Blij dat dit boek op mijn pad gekomen is!

Journal Entry 6 by Zazoetje at Minibieb Prins Hendriklaan in Utrecht, Utrecht Netherlands on Friday, January 27, 2023