Voor je weggaat

by Clare Swatman | Literature & Fiction | This book has not been rated.
ISBN: 9789400507609 Global Overview for this book
Registered by miekster of Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands on 11/9/2020
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
3 journalers for this copy...
Journal Entry 1 by miekster from Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands on Monday, November 09, 2020
Geregistreerd voor bookcrossing.

Journal Entry 2 by miekster at Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands on Monday, November 09, 2020

Released 2 mos ago (11/9/2020 UTC) at Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Boek gaat naar Boekentrol.

Journal Entry 3 by wingBoekentrolwing at Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands on Wednesday, November 11, 2020
Gekregen van Miekster. Dit boek gaat binnenkort verder op reis.

Journal Entry 4 by wingBoekentrolwing at Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands on Saturday, November 28, 2020

Released 1 mo ago (11/28/2020 UTC) at Leeuwarden, Fryslân (Friesland) Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Samen met een ander boek (en nog iets extra's) is ook dit boek per post op reis gegaan naar Creativechaos.
Veel leesplezier!

Journal Entry 5 by wingcreativeChaoswing at Groningen, Groningen Netherlands on Friday, December 04, 2020
Hee, dat is intrigerend...dit boek is al door de handen van maar liefst twee bookcrossers gegaan, maar beiden lieten geen recensie achter. Dit doet vermoeden dat Miekster en Boekentrol het boek niet lazen??

Mij lijkt het wel een fijn tussendoortje....dus dank aan bovenstaande dames voor het registreren en opsturen! (met dat leuke extraatje)!

Journal Entry 6 by wingcreativeChaoswing at Groningen, Groningen Netherlands on Friday, December 04, 2020
Samenvatting: (bron Bol.com)

Je vindt je soulmate…

Zoe en Ed worden met vallen en opstaan volwassen, allebei volgen ze hun eigen pad. Maar dan, na jaren vol uitzichtloze baantjes en chaotische huisgenoten, vinden ze elkaar. De toekomst lacht hun toe…

En dan gebeurt het ondenkbare.

Op een ochtend, op weg naar zijn werk, komt Ed om bij een verkeersongeluk. Zoe moet leren leven zonder hem. Maar ze kan de herinneringen niet loslaten. Hoe kan ze de gelukkige momenten, hun eerste kus, alles wat ze samen hebben opgebouwd, achter zich laten? Ze moet Ed iets vertellen. Alles wat ze nog nooit eerder heeft gezegd.

Nu is het te laat. Of toch niet…?

>>voor fans van Jojo Moyes en David Nicholls staat er op de achterkant....dat treft want ik heb de laatste maanden vier boeken van Moyes gelezen, met veel plezier!<<

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.