Slavin van de liefde
3 journalers for this copy...
De Engelse Alexandra Warren vertrok twaalf jaar geleden naar Australië als een jonge bruid. Nu is zij weduwe en samen met haar dochtertje Kate op de terugreis naar Londen. Midden op zee wordt het schip door piraten overvallen. Alexandra wordt gescheiden van haar dochter en belandt op een slavenmarkt.
De Amerikaanse kapitein Gavin Elliott heeft op zee een fortuin vergaard. Nu is hij op weg naar Londen om de smet van zijn geruïneerde familie te zuiveren. Maar het lot komt tussenbeide. Op een berucht eiland in de Stille Oceaan komt hij oog in oog met een jonge Engelse aristocrate die als slavin wordt verkocht. De wrede sultan van het eiland daagt Gavin uit de prachtige vrouw te bevrijden; een bijzonder gevaarlijke onderneming die hem zijn leven kan kosten.
Journal Entry
2 by
Gitta-v at
Boekenkast in het Tweespan in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands on Wednesday, July 29, 2020
Released 8 mos ago (7/29/2020 UTC) at Boekenkast in het Tweespan in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands
WILD RELEASE NOTES:
Veel leesplezier namens minibieb en kinderzwerfboekstation Panberg!
Journal Entry
3 by
carola1973 at
Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands on Thursday, July 30, 2020
Meegenomen uit de boekenkast bij 'T Tweespan. Eerst zelf lezen en dan stuur ik het verder op reis.
Journal Entry
4 by
carola1973 at
Minibieb Arnica in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands on Friday, August 14, 2020
Released 8 mos ago (8/14/2020 UTC) at Minibieb Arnica in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands
WILD RELEASE NOTES:
Dit boek is onderweg naar een andere lezer. Neem me gerust mee en meld me op www.bookcrossing.com. Zodat de vorige lezer weet waar ik heen reis en jij weet waar ik vandaan kom. Heel veel leesplezier
Journal Entry
5 by
carola1973 at
Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands on Saturday, September 12, 2020
Staat niet meer in minibieb Arnica
Journal Entry
6 by
carola1973 at
Minibieb Arnica in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands on Tuesday, September 15, 2020
Released 7 mos ago (9/19/2020 UTC) at Minibieb Arnica in Veldhoven, Noord-Brabant Netherlands
WILD RELEASE NOTES:
Dit boek wordt vrijgelaten ivm de Nationale Dag Van De Minibieb op 19 september. Neem me gerust mee en meld me op www.bookcrossing.com. Zodat de vorige lezer weet waar ik heen reis en jij weet waar ik vandaan kom.
Heel veel leesplezier.
Journal Entry
7 by
carola1973 at
Franeker, Fryslân (Friesland) Netherlands on Wednesday, February 24, 2021
Released 1 mo ago (2/24/2021 UTC) at Franeker, Fryslân (Friesland) Netherlands
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Vertrekt morgen per post richting Franeker
Journal Entry
8 by
Boekewjirm at
- Per post of in persoon doorgegeven, Fryslân (Friesland) Netherlands on Friday, February 26, 2021
Boek is veilig aangekomen