Een doorn in het oog

by Julie Hastrup | Mystery & Thrillers |
ISBN: Global Overview for this book
Registered by wingJoanazinhawing of Amersfoort, Utrecht Netherlands on 4/4/2020
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
3 journalers for this copy...
Journal Entry 1 by wingJoanazinhawing from Amersfoort, Utrecht Netherlands on Saturday, April 04, 2020
Jaren geleden ontvluchtte Rebekka Holm haar geboortestad Ringkøbing om te ontsnappen aan haar verleden. Nu wordt ze als rechercheur weer teruggeroepen naar haar geboorteplaats om het onderzoek naar de moord op een jonge vrouw, Anne Gudbergsen, te leiden. Het spoor leidt al snel naar Annes vriend, die een strafblad heeft, maar ook Annes familie lijkt wat te verbergen. Wanneer er overeenkomsten worden gevonden met een moord uit het verleden raakt Rebekka steeds verder verstrikt in haar eigen herinneringen...

Journal Entry 2 by wingJoanazinhawing at Amersfoort, Utrecht Netherlands on Saturday, April 04, 2020
In 2014 gelezen. Dit schreef ik er toen over:
Dit boek is, getuige de tekst op de cover ('een Rebekka Holm-thriller') het eerste deel in een serie. Hierin wordt de hoofdpersoon, politievrouw Rebekka Holm, geïntroduceerd. In Denemarken, het thuisland van de auteur, zijn inmiddels drie boeken in de razend populaire serie verschenen.

Rebekka Holm woont in Kopenhagen en is rechercheur bij de Nationale Recherche. Zij wordt tot haar schrik naar haar geboorteplaats Ringkøbing gestuurd om te assisteren bij de moord op een jonge vrouw. Uitgerekend de plek waar ze nooit meer naar terug wilde vanwege een gebeurtenis uit haar jeugd.
Wie heeft de 22-jarige Anna vermoord? Verdachten zijn er genoeg, maar het kost Rebekka en het plaatselijke politieteam heel wat hoofdbrekens voordat de moordenaar gevonden wordt.

Een doorn in het oog is een goede politieroman met een goed opgebouwd plot. Het is geen hoogvlieger, maar leest plezierig weg. Het verhaal verloopt logisch van de ene verdachte naar de volgende en er is ruimte voor zijsporen naar het privé-verhaal van Rebekka. Het wordt nergens een echte nagelbijter, maar ik heb me er prima mee vermaakt. Een beetje te veel melodrama, zeker op het eind, maar dat is de debutant vergeven.
Op de cover staat: Voor de lezers van Lars Kepler en Camilla Läckberg. De boeken van Kepler heb ik nog ongelezen in de kast staan, dus daarover kan ik niet oordelen. Maar de vergelijking met de boeken van Camilla Läckberg kan ik wel begrijpen, hoewel ik die wel spannender vindt.

Inmiddels is het tweede boek van Julie Hastrup in het Nederlands vertaald: De blinde vlek.

Journal Entry 3 by wingJoanazinhawing at by hand, A Bookcrossing member -- Controlled Releases on Thursday, April 23, 2020

Released 3 mos ago (4/23/2020 UTC) at by hand, A Bookcrossing member -- Controlled Releases

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Dit boek is in mijn loterij 'gewoon omdat het kan' gewonnen door zazoetje en camperfan. Het boek wordt morgen, samen met het andere deel in deze serie, aan zazoetje overhandigd tijdens een bezoekje aan Vaarderhoogt. Zij zorgt ervoor dat de boeken t.z.t naar camperfan gaan.

Gefeliciteerd en veel leesplezier!
Joanazinha

Journal Entry 4 by Zazoetje at De Bilt, Utrecht Netherlands on Friday, April 24, 2020
Leuk je ontmoet te hebben Joanazinha!
Bedankt voor de boeken!

Journal Entry 5 by Zazoetje at De Bilt, Utrecht Netherlands on Sunday, June 21, 2020
Het was een lekker leesbaar boek. Niet ingewikkeld, onderhoudend en ook spannend genoeg. Ik werd verrast door het plot, dat er naar mijn idee op het laatst wel snel doorheen gejast werd. Met plezier gelezen en ik ga gelijk door met het volgende deel: De blinde vlek.

Journal Entry 6 by Zazoetje at Ruurlo, Gelderland Netherlands on Wednesday, July 01, 2020

Released 1 mo ago (7/1/2020 UTC) at Ruurlo, Gelderland Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Samen met "De blinde vlek" per pakketpost onderweg naar Camperfan.
Veel plezier ermee!

Journal Entry 7 by Camperfan at Ruurlo, Gelderland Netherlands on Thursday, July 02, 2020
En vandaag kon ik het pakje ophalen. Heel hartelijk dank. Joanaziha voor de RABCK en Zazoetje voor het opsturen. Ze passen mooi in de uitdaging van deze maand dus voor deze boeken geen MTBR.

Journal Entry 8 by Camperfan at Ruurlo, Gelderland Netherlands on Tuesday, July 21, 2020
Dit boek doet mee aan de juli uitdaging van bloedengel:
de dames in de bloemen.

toevoeging:
Meegenomen in de camper en in één ruk uitgelezen. Zo ben je in België toch met je gedachten in Denemarken :-) in deze ' alles is anders tijd'.
Deze, mij onbekende, schrijfster heeft mij enorm verrast. Ik heb van haar verhalen genoten en het smaakt naar meer.
Deze boeken zijn te goed om zomaar ergens achter te laten. Ze gaan mee terug naar huis en komen als pakketje in mijn OBCZ te staan.
Dan kunnen de thuisblijvers ook mee genieten.

Journal Entry 9 by Camperfan at OBCZ Kulturhus in Ruurlo, Gelderland Netherlands on Thursday, July 30, 2020

Released 4 days ago (7/30/2020 UTC) at OBCZ Kulturhus in Ruurlo, Gelderland Netherlands

WILD RELEASE NOTES:


Read and Release at BookCrossing.com...


in het boekenmandje.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.