Początec

by Dan Brown | Mystery & Thrillers | This book has not been rated.
ISBN: Global Overview for this book
Registered by wingLilliannewing of Wilmersdorf, Berlin Germany on 11/19/2019
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
1 journaler for this copy...
Journal Entry 1 by wingLilliannewing from Wilmersdorf, Berlin Germany on Tuesday, November 19, 2019
Książka ta podróżuje w pamięci Ghanescha, który był stałym podróżnikiem po kontynentach. R.I.P. +++ Dieses Buch ist in Gedenken an Ghanescha registriert, die großzügig Bücher in der Welt verteilt hat. Den Gedenkstein hat LionMony gestaltet und im Salzkammergut freigelassen. R.I.P.

Ta książka ... to książka z jednego z Nachhaltige BücherboXX. Wielkie dzięki za datek! Życzę bezpiecznej podróży!

Do książki
ILLUMINATI, SAKRILEG, DAS VERLORENE SYMBOL i INFERNO - cztery światowe sukcesy, które znajdują swoją spektakularną kontynuację w ORIGIN.
Drogi do zbawienia są liczne.
Przebaczenie nie jest jedynym.
Kiedy miliarder i futurolog Edmond Kirsch prosi trzech z najważniejszych przedstawicieli świata, aby się spotkali, kościelni są początkowo sceptyczni. Co ateista wyznający chce im powiedzieć? Co kryje się za jego "przełomowym odkryciem", które może mieć znaczenie dla milionów wiernych na tej planecie? Po obejrzeniu prezentacji Kirscha, sceptycyzm duchowieństwa zamienia się w czysty horror.
Strach przed odkryciem Kirscha jest uzasadniony. I dzwoni do przeciwników na miejscu zbrodni, którzy mają prawo do wszelkich środków zapobiegających ich ogłoszeniu. Ale jest ktoś, kto, ryzykując własnym życiem, jest gotów ujawnić tajemnicę i otworzyć oczy świata: Robert Langdon, badacz symboli z Harvardu, nauczyciel Edmonda Kirscha i zawsze w centrum największych konspiracji.

Dieses Buch … kommt aus einer Nachhaltigen BücherboXX. Vielen Dank für die Spende!

ILLUMINATI, SAKRILEG, DAS VERLORENE SYMBOL und INFERNO - vier Welterfolge, die mit ORIGIN ihre spektakuläre Fortsetzung finden.
Die Wege zur Erlösung sind zahlreich.
Verzeihen ist nicht der einzige.
Als der Milliardär und Zukunftsforscher Edmond Kirsch drei der bedeutendsten Religionsvertreter der Welt um ein Treffen bittet, sind die Kirchenmänner zunächst skeptisch. Was will ihnen der bekennende Atheist mitteilen? Was verbirgt sich hinter seiner "bahnbrechenden Entdeckung", das Relevanz für Millionen Gläubige auf diesem Planeten haben könnte? Nachdem die Geistlichen Kirschs Präsentation gesehen haben, verwandelt sich ihre Skepsis in blankes Entsetzen.
Die Furcht vor Kirschs Entdeckung ist begründet. Und sie ruft Gegner auf den Plan, denen jedes Mittel recht ist, ihre Bekanntmachung zu verhindern. Doch es gibt jemanden, der unter Einsatz des eigenen Lebens bereit ist, das Geheimnis zu lüften und der Welt die Augen zu öffnen: Robert Langdon, Symbolforscher aus Harvard, Lehrer Edmond Kirschs und stets im Zentrum der größten Verschwörungen.

Journal Entry 2 by wingLilliannewing at +++ gdzieś w Poznań in Poznań, Wielkopolskie Poland on Tuesday, November 19, 2019

Released 2 wks ago (11/22/2019 UTC) at +++ gdzieś w Poznań in Poznań, Wielkopolskie Poland

WILD RELEASE NOTES:

Ta książka jest teraz w podróży ... do kogo to może dotyczyć. Baw się dobrze!

Książka ta została wydana w celu podzielenia się z ludźmi entuzjazmem do krzyżowania książek. Miło, że zabrałeś go ze sobą i dokonałeś wpisu tutaj, ponieważ zawsze jest bardzo miło dla Bookcrosser:innen wiedzieć, dokąd poszła książka i jak lubi ją znaleźć. I właśnie o to chodzi w Bookcrossingu: wysyłanie książek w podróże - zwłaszcza do miejsc, w których się ich nie spodziewamy - i dzielenie się doświadczeniami z czytania.

Zapraszamy do obejrzenia niemieckiego forum Bookcrossing, wątku powitalnego dla nowoprzybyłych lub strony pomocy. Przy okazji, comiesięczne spotkania ogłaszane są również na forum, na którym zawsze mile widziani są nowi bookcrosserzy.

Film agencji prasowej AFP wyjaśnia dość dobrze, na czym polega krzyżowanie książek.

Postscriptum: Niemiecko-polski BücherboXX przeniesie się z Wrocławia do Poznania w przyszłym tygodniu. I ta wspaniała książka pasuje tak genialnie do tego BücherboXX, że nie podróżuje teraz do Gleis17 , ale w BücherboXX partnerstwa Odra do Poznania.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.