Ich würde dich so gerne küssen

Freiheit f�r B�cher
by Patrycja Spychalski | Teens | This book has not been rated.
ISBN: Global Overview for this book
Registered by wingAndrea-Berlinwing of Berlin (irgendwo/somewhere), Berlin Germany on 10/8/2019
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
2 journalers for this copy...
Journal Entry 1 by wingAndrea-Berlinwing from Berlin (irgendwo/somewhere), Berlin Germany on Tuesday, October 08, 2019
Patrycja Spychalski, 1979 in Polen geboren, zog im Alter von neun Jahren mit ihren Eltern nach Berlin. Nach dem Abitur absolvierte sie eine Schauspielausbildung, wandte sich dann aber einem ganz anderen Bereich zu: Seit 2002 arbeitet sie in vielfältigen sozial-kulturellen Projekten mit Kindern und Jugendlichen.

Inhalt: Sie fürchtet um ihr Herz – er verliert seins ... In der Nacht zu ihrem 17. Geburtstag lernt die eigenwillige Frieda jemanden kennen, den sie einfach nicht vergessen kann: Jeffer, einen gut aussehenden, rebellischen Jungen und – wenn sie den warnenden Stimmen glauben will – Herzensbrecher.

Journal Entry 2 by wingAndrea-Berlinwing at Albrechtstr in Steglitz, Berlin Germany on Tuesday, October 08, 2019

Released 1 wk ago (10/9/2019 UTC) at Albrechtstr in Steglitz, Berlin Germany

WILD RELEASE NOTES:

Ein Buch für Lillianne bzw. die deutsch-polnische Bücherboxx. Gute Reise, Buch!

Journal Entry 3 by wingLilliannewing at Steglitz, Berlin Germany on Wednesday, October 09, 2019
Dziękuję, Andrea, że o tym pomyślałeś! Dostałem tę książkę podczas pogawędki o kawie z Markusem. Dopuszcza się podróż do BücherboXX Oder-Partnerschaft w Poznaniu. 1000 Dzięki za to! [Książka ta podróżuje w pamięci Ghanescha, który był stałym podróżnikiem po kontynentach. R.I.P.]
Vielen Dank Andrea, dass Du daran gedacht hast! Ich habe dieses Buch bei einem kleinen Kaffeeplausch bei Markus überreicht bekommen. Es darf in die BücherboXX Oder-Partnerschaft nach Posen reisen. 1000 Dank dafür! [Dieses Buch reist in Gedenken an Ghanescha, die unentwegt eine Reisende durch die Kontinente war. R.I.P.]

Journal Entry 4 by wingLilliannewing at +++ gdzieś w Poznań in Poznań, Wielkopolskie Poland on Wednesday, October 09, 2019

Released 1 wk ago (10/11/2019 UTC) at +++ gdzieś w Poznań in Poznań, Wielkopolskie Poland

WILD RELEASE NOTES:

Ta książka jest teraz w podróży ... do kogo to może dotyczyć. Baw się dobrze!

Książka ta została wydana w celu podzielenia się z ludźmi entuzjazmem do krzyżowania książek. Miło, że zabrałeś go ze sobą i dokonałeś wpisu tutaj, ponieważ zawsze jest bardzo miło dla Bookcrosser:innen wiedzieć, dokąd poszła książka i jak lubi ją znaleźć. I właśnie o to chodzi w Bookcrossingu: wysyłanie książek w podróże - zwłaszcza do miejsc, w których się ich nie spodziewamy - i dzielenie się doświadczeniami z czytania.

Zapraszamy do obejrzenia niemieckiego forum Bookcrossing, wątku powitalnego dla nowoprzybyłych lub strony pomocy. Przy okazji, comiesięczne spotkania ogłaszane są również na forum, na którym zawsze mile widziani są nowi bookcrosserzy.

Film agencji prasowej AFP wyjaśnia dość dobrze, na czym polega krzyżowanie książek.Postscriptum: Niemiecko-polski BücherboXX przeniesie się z Wrocławia do Poznania w przyszłym tygodniu. I ta wspaniała książka pasuje tak genialnie do tego BücherboXX, że nie podróżuje teraz do Gleis17 , ale w BücherboXX partnerstwa Odra do Poznania.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.