Happy International BookCrossing Day!
It's a special day for BookCrossing and we hope you'll make it a good one. Ballycumber just posted a short message in the Announcements forum, you can read it here.

Toń

by Marta Kisiel | Science Fiction & Fantasy |
ISBN: 978-83-280-45 Global Overview for this book
Registered by Jotka of Płock, Mazowieckie Poland on 12/15/2018
Buy from one of these Booksellers:
Amazon.com | Amazon UK | Amazon CA | Amazon DE | Amazon FR | Amazon IT | Bol.com
This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!
1 journaler for this copy...
Journal Entry 1 by Jotka from Płock, Mazowieckie Poland on Saturday, December 15, 2018
Ze strony wydawnictwa:
Najnowsza powieść Marty Kisiel, autorki kultowego Dożywocia!
Toń to opowieść o tym, jak łatwo zniszczyć relacje międzyludzkie i jak trudno je odbudować, i najmocniejszych więziach, które rodzą się nie z podobieństw, lecz z różnic. Oraz o tym, że czasami trzeba odbyć podróż w czasie, aby się przekonać, kto przedkłada złoto i dzieła sztuki nad przyjaźń i lojalność.
Kiedy Dżusi Stern decyduje się oddać przysługę ciotce, jeszcze nie wie, że uruchomi lawinę wydarzeń, których nie da się już cofnąć. Trzpiotowata dziewczyna, jej poukładana siostra oraz kąśliwa ciotka nieoczekiwanie wplątują się w morderstwo — a to dopiero początek niebezpieczeństw, jakie na nie czyhają.
Przesiąknięta krwią i chciwością historia Wrocławia i Dolnego Śląska, rodzinne tajemnice i groza nie z tego świata. Bo dobra powieść zaczyna się od morderstwa, a później napięcie tylko rośnie.

Z książką tej autorki miałam do czynienia dotąd tylko raz, ale podobała mi się, więc i tę powieść sobie sprezentowałam. Czeka w kolejce na przeczytanie.

Styczeń 2019
W porównaniu z poprzednią (Nomen Omen, https://www.bookcrossing.com/journal/13545943/) podobała mi się mniej. Zastanawiałam się, dlaczego, i wyszło mi na to, że zabrakło wiodącej postaci - właściwie nie wiadomo, kto jest głównym bohaterem. I to mi jakoś negatywnie wpłynęło na odbiór.

Journal Entry 2 by Jotka at Bistro na dworcu PKP in Kutno, łódzkie Poland on Friday, October 9, 2020

Released 3 yrs ago (10/10/2020 UTC) at Bistro na dworcu PKP in Kutno, łódzkie Poland

WILD RELEASE NOTES:

Mam nadzieję, że sławiony w pieśniach dworzec w Kutnie nadal jest miejscem, gdzie książki mogą przesiadać się między właścicielami. Dajcie znać, gdzie Was zaniesie :)

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.