
De verwarde cavia
10 journalers for this copy...

Eindelijk! Een boek over een cavia die op kantoor werkt!
Treed binnen in de wereld van Caaf. Maak kennis met haar collega's, ervaar het belang van een betrouwbare koffieautomaat en huiver mee als het moederconcern zich met de zaken gaat bemoeien. De kantoortuin is een verwarrende biotoop, met als enige houvast een doosje paperclips.
Treed binnen in de wereld van Caaf. Maak kennis met haar collega's, ervaar het belang van een betrouwbare koffieautomaat en huiver mee als het moederconcern zich met de zaken gaat bemoeien. De kantoortuin is een verwarrende biotoop, met als enige houvast een doosje paperclips.

Rake observaties over het kantoorleven, waarvan er meer herkenbaar is dan me lief is. Voor degenen die de vorige twee boeken van Paulien Cornelisse hebben gelezen ('Taal is zeg maar echt mijn ding' en 'En dan nog iets') zijn er ook herkenbare taaldingetjes om te gniffelen.

Dit boek gaat op reis als een bookray. Als je mee wilt lezen, stuur me dan een PM en ik zet je er bij.
Boekringetiquette is van toepassing: probeer het boek niet te lang bij je te houden (ca. 2 maanden max), maar als het leven even anders bedenkt dan is dat niet erg. De volgorde staat niet vast, als je het boek aan iemand kan doorgeven zonder posterijen dan mag dat. Ik zal met een * aangeven wie het boek al gelezen heeft. De laatste in de rij mag er mee doen wat zij wil. Veel leesplezier!
Deelnemers:
* rodespringbal [B]
* Zazoetje + dochter
* AngelFrouk
* MatildaWormwood
* Berdi48
* Joanazinha
* Fifna
* oehoeboeroe
* Phoenix-Flight (graag achteraan)

Journal Entry 4 by wandering at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium on Thursday, June 9, 2016
Released 6 yrs ago (6/10/2016 UTC) at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Onderweg naar rodespingbal. Veel plezier met Cavia!

Journal Entry 5 by
rodespringbal
at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium on Tuesday, June 14, 2016


Hij is bij mij :-)

Journal Entry 6 by
rodespringbal
at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium on Sunday, June 19, 2016


In één ruk uitgelezen omdat het geweldig makkelijk wegleest. Hoe verzin je het om een cavia in een typische menselijke (kantoor)wereld te laten functioneren en haar van alles mee te laten maken wat ieder ander vast wel kan herkennen die ook in een kantoor heeft gewerkt? Het verhaal doet er niet echt aan toe. Hoewel er wel ontwikkeling in zit, gaat het toch vooral om de personages en de dialogen. Deze personages zijn erg realistisch.

Journal Entry 7 by
rodespringbal
at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium on Sunday, June 19, 2016


Released 6 yrs ago (7/3/2016 UTC) at Roosdaal, Vlaams-Brabant / Brabant Flamant Belgium
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Gaat via de Castricummeeting met Ayla-Mey mee richting Zazoetje

Met dank aan AylaMey, die wilde koerieren en dit boek ook nog in de stromende regen hier af kwam geven, is de verwarde cavia veilig bij mij aangekomen.
10/7 Ik heb me een paar uurtjes vermaakt met dit boek. Het leest makkelijk weg en er staan zeker grappige dingen in: Een wrap, dat is toch van dat eetbare keukenpapier met restjes soepgroente erin? Sorry, maar daarvoor is het leven te kort.
Je " hoort" het Paulien ook allemaal voorlezen.
Toch vond ik haar andere 2 boekjes leuker, omdat die vol staan met grappige uitspraken en dit boek meer gaat over de kantoorcultuur (die mij onbekend is, maar waar ik me nu wel enigszins een voorstelling van kan maken).
10/7 Ik heb me een paar uurtjes vermaakt met dit boek. Het leest makkelijk weg en er staan zeker grappige dingen in: Een wrap, dat is toch van dat eetbare keukenpapier met restjes soepgroente erin? Sorry, maar daarvoor is het leven te kort.
Je " hoort" het Paulien ook allemaal voorlezen.
Toch vond ik haar andere 2 boekjes leuker, omdat die vol staan met grappige uitspraken en dit boek meer gaat over de kantoorcultuur (die mij onbekend is, maar waar ik me nu wel enigszins een voorstelling van kan maken).

Journal Entry 9 by Zazoetje at - Per post of in persoon doorgegeven, Fryslân (Friesland) Netherlands on Sunday, August 7, 2016
Released 6 yrs ago (8/7/2016 UTC) at - Per post of in persoon doorgegeven, Fryslân (Friesland) Netherlands
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Gaat vandaag nog op de bus naar AngelFrouk :-)
Veel plezier met Cavia!
Veel plezier met Cavia!

Journal Entry 10 by AngelFrouk at Bolsward, Fryslân (Friesland) Netherlands on Tuesday, August 9, 2016
Met een enorme klap is dit boek gearriveerd. Ik ben benieuwd.

Journal Entry 11 by AngelFrouk at Bolsward, Fryslân (Friesland) Netherlands on Sunday, August 21, 2016
Aardig is het toverwoord hier. Het leest erg makkelijk weg, maar grappig vond ik het beslist niet. Wel helemaal uitgelezen!
Op naar de volgende lezer.
Op naar de volgende lezer.

Journal Entry 12 by rem_MatildaWormwood at Maastricht, Limburg Netherlands on Tuesday, August 23, 2016
Ik was stiekem al begonnen aan de podcast en ik moet af en toe toch wel lachen om de maar al te herkenbare kantoorperikelen en typetjes. Maar omdat één hoofdstuk per dag niet echt opschiet, ga ik lekker op papier verder...

Journal Entry 13 by rem_MatildaWormwood at Maastricht, Limburg Netherlands on Thursday, September 15, 2016
Onderweg naar Berdi48.

Het boek is aangekomen in Deventer, voorzien van een zeer toepasselijk kaartje! Bedankt Matilda Wormwood! Ik ben benieuwd :)

Leuk boek, zeer makkelijk leesbaar en ik had het ook binnen een dag uit. Hoewel ik zelf op kantoor werk vond ik de situaties niet herkenbaar, misschien ben ik te serieus bezig met mijn werk ;)
Maar wel een vermakelijk boek, ik had nog geen andere boeken van deze schrijfster gelezen, maar ze staan nu op mijn verlanglijst.
Maar wel een vermakelijk boek, ik had nog geen andere boeken van deze schrijfster gelezen, maar ze staan nu op mijn verlanglijst.

Boek is onderweg naar Oehoeboeroe, veel plezier ermee!

Journal Entry 17 by
oehoeboeroe
at Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on Saturday, October 8, 2016


en jawel, het is aangekomen. Heel professioneel verpakt, hoewel er toch een hoekje rechtsonder omgevouwen was helaas. Ik 'mag' net aan nieuw meeneemboek beginnen en daar lijkt dit me heel geschikt voor, dus morgen in de trein naar mama-oehoeboeroe gaat het mee! Ik zie overigens dat ik eigenlijk nog niet aan de beurt was, maar nu de volgorde toch een beetje in de war is hoop ik dat het goed is als ik het over twee weken persoonlijk aan fifna overhandig.

Journal Entry 18 by
oehoeboeroe
at Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on Wednesday, October 19, 2016


lekker tussendoortje, hoewel ik de meerwaarde van de cavia niet begreep. Zaterdag zie ik fifna, dus dan kan het boek verder op pad.

meegenomen naar de dublin/oxford reünie in tilburg en doorgegeven aan fifna. Veel leesplezier :-)

Van oehoeboeroe overhandigd gekregen bij de reünie, en gisteren gelezen. Leuk! Rake observaties, grappig stereotypes. Waarom een cavia? Geen idee, maar ach, waarom ook niet? Bedankt voor het ringen, wandering!

Onderweg naar Joanazinha!

Ontvangen! Dankjewel voor het sturen Fifna; hij komt nog heel even op de stapel.

Ik geef na ruim 70 bladzijden de strijd op. Het boek kan me totaal niet boeien en ik vind het gewoon niet leuk. Als lezen moeten wordt, is het voor mij over en uit en sluit ik liever het boek.
Het boek reist door naar de volgende meelezer.
Het boek reist door naar de volgende meelezer.

Journal Entry 24 by
Joanazinha
at Bookring/Bookray, -- By post or by hand/ in person -- Canada on Friday, December 30, 2016


Released 6 yrs ago (12/30/2016 UTC) at Bookring/Bookray, -- By post or by hand/ in person -- Canada
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Het boek is onderweg naar Phoenix-Flight.

Journal Entry 25 by Phoenix-Flight at Apeldoorn, Gelderland Netherlands on Saturday, December 31, 2016
Ontvangen. Ik ben benieuwd wat ik er van vind. Ik ben blij dat ik de laatste in de lijst ben, geen haast :)

En tot m'n verbazing al weer uit. Leest erg makkelijk, het boek kabbelt voort. Geen idee waar het nou eigenlijk over ging, óf het ergens over ging, maar het las lekker vlot. Een boek dat het voor elkaar krijgt uitgelezen te worden, dat is de laatste tijd op zich best een prestatie. Ik vond het niet erg grappig, maar wel vermakelijk. Ik vind Paulien's non-fictie boeken "Taal is zeg maar echt mijn ding" en "En dan nog iets..." echt veel leuker.
Vindt tzt vast wel weer een andere lezer.
Vindt tzt vast wel weer een andere lezer.