
Rygg i rand, to i spann
2 journalers for this copy...

Denne boka ble registrert som en reisende bok av Askeladda. "Så lenge det fremdeles finnes bøker jeg ikke har lest, er livet verdt å leve", fritt sitert etter Göran Tunstrøm.
Den Norske Bokdatabasens omtale:
Dumbo og Maskefjes, den ene en behagelig pykniker med galopperende hypokondri, den andre en frisksporter med aggressive hemorider. Boka ble tildelt Rivertonklubbens pris for årets beste kriminalroman i 1993.
Den Norske Bokdatabasens omtale:
Dumbo og Maskefjes, den ene en behagelig pykniker med galopperende hypokondri, den andre en frisksporter med aggressive hemorider. Boka ble tildelt Rivertonklubbens pris for årets beste kriminalroman i 1993.

Morsom krim!

Journal Entry 3 by
Askeladda
at By Mail, A RABCK -- Controlled Releases on Wednesday, April 24, 2013


Released 9 yrs ago (4/24/2013 UTC) at By Mail, A RABCK -- Controlled Releases
CONTROLLED RELEASE NOTES:
Boka sendes sendes som en hilsen til deg på lunacias oppfordring! Håper den faller i smak og vil gi mersmak for fenomenet BookCrossing :)
Til deg som finner boka sier jeg: velkommen til bookcrossing!
Takk for at du tok vare på boka!
Skriv gjerne en kommentar JE (journal entry) så vet vi at boka er trygt hos deg. Jeg blir glad om du vil skrive hvor du fant boken. Senere kan du skrive hva du synes om boken når du har lest den.
Slipp den gjerne fri igjen, eller gi den til en venn. Da kan du også skrive hva du gjør med boken, slik at vi kan følge den videre.Du kan være anonym om du vil. Eller du kan bli medlem (join). Det er gratis. Din e -post adresse blir ikke oppgitt eller videreformidlet til noen. Du får ikke spam. Som medlem kan du følge boka videre på reisen. Du må gjerne referere til meg, Askeladda, som den som gjorde deg kjent med BC.
Under fanen 'Samfunn' vil du finne bokinteresserte mennesker fra mange land. Det er skandinaviske og internasjonale forum hvor du kan delta i bokpraten. Bookcrossere er generøse, vennlige mennesker, bare prøv!
Håper du vil like boka du har funnet!
Les den, skriv et lite bokslipp notat og la boka reise videre!

Fikk denne boka i postkassen. Aldri lest noe av Gunnar Staalesen før.