Ευχαριστώ καλέ μου Ballyclaus!

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Είμαι πολύ χαρούμενη! Και κατάφερα να πάω στη συνάντηση και ήρθε ο Ballyclaus μου η Lubiette. Με μια τσάντα γεμάτη γιορτινά καλούδια: βιβλίο από τη wishlist μου, καρτούλα, μολύβι-Αη Βασίλης για τη δουλειά, το πρώτο στολίδι της σαιζόν, σελιδοδείκτης με την ινφάντα Μαργαρίτα (είπαμε ινφάντα αλλά πως τα ντύνανε έτσι τα έρμα τα μωρά!) και μια κάλτσα γεμάτη σοκολατάκια, που τοποθετήθηκε σε στρατηγικό σημείο περνάω-τρώω ενα-ξαναπερνάω-ξανατρώω ένα.
Ευχαριστώ πολύ πολύ! Καλές γιορτές και διαβαστερές!

Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για το χριστουγεννιάτικο δώρο! Τα βιβλία εκπληκτικά! Είμαι τόσο χαρούμενος τόσο για αυτά όσο και για τα υπόλοιπα καλούδια που μου έστειλες! Ή πανέμορφη ζωγραφιά που μου έστειλες θα στολίζει από αύριο το γραφείο μου, τα σοκολατάκια τα κράτησα μόνο για τη φωτογραφία (να είσαι σίγουρη ότι τα βρήκα πεντανόστιμα 😁 ). Την καρτούλα που λέει να μην την ανοίξω μέχρι τις 25/12 την άφησα με μεγάλη δυσκολία από τα χέρια μου χωρίς να κρυφοκοιτάξω! Υπόσχομαι δημοσίως να την ανοίξω τα Χριστούγεννα! Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ!!! Σου εύχομαι καλά Χριστούγεννα σε σένα και την οικογένειά σου! 🎅🤶

Χαίρομαι πολύ που σου άρεσαν τα βιβλία που σου έστειλα. Καλά Χριστούγεννα και σε σένα. Και ευτυχισμένη η καινούργια χρονιά. :Ο)

Για το καταπληκτικό δέμα με δυο βιβλία της λίστας επιθυμιών μου, ένα βιβλίο έκπληξη που ανυπομονώ να διαβάσω, χριστουγεννιάτικα σοκολατάκια και δυο κάρτες (η μια χαριτωμένη αλλά τόσο μικρή που παρά λίγο να φύγει στην ανακύκλωση με το χαρτί περιτυλίγματος). Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ ! Καλές γιορτές να έχουμε !

Πηγαίνοντας στο ταχυδρομείο σήμερα με τον αγαπημένο μου, υπό βροχή και με μία διάθεση πιο χάλια δεν πάει, παραλαμβάνω το συστημένο πακετάκι...
Με το που βλέπω το όνομα, έλαμψαν τα μάτια μου!
Μετά από μια πολύ δύσκολη μέρα (σίγουρα αύριο θα είμαι καλύτερα), ήρθα στα γρήγορα σπίτι και άνοιξα το πακετάκι. Έχουμε και λέμε ;-)
* πολλά αυτοκολλητάκια και μια σακουλίτσα για απελευθέρωση με το Ballyclaus
*μια σακουλίτσα με σοκολατάκια με χριστουγεννιάτικα σχέδια (μιαμμμμ!!)
* δύο βιβλία της λίστας (Χίλντα και Ράνκιν, yesssssssss!!!)
* μια μικρή ευχετήρια καρτούλα με αγιοβασιλάκια, αρκουδίτσες & λαγουδάκια
* δύο πολύ όμορφες ασπρόμαυρες κάρτες (μία με το χορευτικό ζεύγος Αστέρ & Ρότζερς και μία από το αγαπημένο της νησί, την Κέρκυρα)

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς! Εύχομαι σε σένα, τον anemos και την anemily χρόνια πολλά και καλές γιορτές με υγεία, αγάπη και χαρά!!!!!!!!! <3 <3 :-D

Τέλεια που το έλαβες αγαπημένη μου! Χαίρομαι που σου έφτιαξε λίγο το κέφι και εύχομαι όλα να πάνε καλύτερα! Καλές γιορτές και να έχεις όμορφες στιγμές με τους δικούς σου ανθρώπους!!! Πολλές ευχές και πολλά χαιρετίσματα από τον anemos και την anemily -δεν σε θυμάται γιατί ήταν πολύ μικρή αλλά σε χαιρετά 🙂

Ναι!!! Έφτασε και το δικό μου δωράκι!!! Ευχαριστώ πολύ Rockystef!! Δύο βιβλία που ήθελα πολύ, λικερακι, τσάι ( απίστευτα νόστιμο!!!) Και ένας χαρούμενος χιονάνθρωπος γεμάτος καραμέλες!

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.