Αθήνα - Συνάντηση Νοεμβρίου 24.11.2019 στις 6 μ.μ.

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Την Κυριακή 24 Νοεμβρίου, στις 6 μ.μ., οι Bookcrossers της Αθήνας θα μαζευτούμε στο Homesick Cafe, Ανδρέα Μεταξά 26, Εξάρχεια.

https://www.bookcrossing.com/---/749139

Σας περιμένουμε νέους και παλιούς για καφεδάκι και κουβεντούλα. Αν έρθετε πρώτη φορά, θα μας αναγνωρίσετε από τα βιβλία στα τραπέζια.

Θέμα συζήτησης : θα γίνουν τα κάλαντα φέτος ;

Εκτός απρόοπτου, θα έρθω με μερικά βιβλία.

Κι εκεί που ετοιμαζόμουν να σας πω να κάναμε αυτή τη συνάντηση στο Έναστρον, για να το δείτε, είδα ότι κανονίσατε ήδη Homesick....

Κι εκεί που ετοιμαζόμουν να σας πω να κάναμε αυτή τη συνάντηση στο Έναστρον, για να το δείτε, είδα ότι κανονίσατε ήδη Homesick....

Θέλεις να κάνεις την συνεννόηση με το μαγαζί και να μας πεις ; Μπορώ να αλλάξω το μήνυμα αν γίνει σύντομα.

'Ηθελα να σου στείλω PM αλλά δεν έχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία στο προφίλ σου.

Μόλις μίλησα με το Έναστρον. Δυστυχώς δεν έχουν μεγάλα διαθέσιμα τραπέζια για αυτή την Κυριακή την ώρα που θέλουμε και, από ότι φαίνεται, είναι και αρκετά δημοφιλές καφέ, οπότε μάλλον άκυρο για ζώνη....

Μόλις μίλησα με το Έναστρον. Δυστυχώς δεν έχουν μεγάλα διαθέσιμα τραπέζια για αυτή την Κυριακή την ώρα που θέλουμε και, από ότι φαίνεται, είναι και αρκετά δημοφιλές καφέ, οπότε μάλλον άκυρο για ζώνη....

Πάντως, σας έχω κι άλλη πρόταση για το επόμενο meet up....

Δεν θα μπορέσω να έρθω, αν και θέλω πάρα πολύ, γιατί έχω μια υποχρέωση από 4 έως 8μμ :-(((

Αν λίγο αργότερα βρέξει, ενδέχεται η SandraDaCampo (μόλις τώρα μου τηλεφώνησε) και η Rita del mar να μην έρθουν.

Jean_Dark
rita del mar
Lubiette
sismografos
Daedin
mariakall
feltre

γουρούνι: 4,41

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.