ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑΓΗ - Συνάντηση Αυγούστου - Αθήνα - 25/8, 6 μ.μ.

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Την Κυριακή 25 Αυγούστου, στις 6 μ.μ., οι Bookcrossers της Αθήνας θα μαζευτούμε στο Bourbon (Καλλιδρομίου 68, Εξάρχεια Τηλ. 210882 4805 ).

Όπως κάθε τελευταία Κυριακή του μήνα, οι Bookcrossers θα βρεθούν μαζί με τα ελεύθερα βιβλία τους για να πουν τα νέα τους, να γελάσουν, να ανταλλάξουν χρήσιμα tips όπως που θα βρούνε το καλύτερο προφιτερόλ, να φάνε και να πιούνε, να πάνε διακοπές και με ποια βιβλία, να καταστρώσουν νέες δράσεις και γενικά να περάσουν υπέροχα!

Οι νέοι φίλοι που θα θελήσουν να έρθουν ας μην φοβηθούν ότι θα μπλεχτούν σε μια ατέρμονη φιλολογική συζήτηση – που μπορεί να γίνει κι αυτή, αλλά όχι όπως την φαντάζεστε. Γιατί μπορεί να είμαστε αθεράπευτα bookworms, αλλά βασικά θέλουμε κάθε συνάντηση μας να είναι ένα πάρτι. Γι' αυτό συνήθως καθόμαστε μέχρι αργά.

Σας περιμένουμε, νέους και παλιούς!

Περισσότερα θα ξέρω μέσα στην εβδομάδα.

Θα είμαι εκτός Αθηνών για μία ακόμη φορά. Ελπίζω να είμαι στην επόμενη.

mdess
alexeyef
mariakall
feltre
Μαρία
Αναστασία

Γουρούνι ξέχασα να βγάλω :-(

Αχ, έχασα και αυτή τη συνάντηση, επειδή δε μπήκα χτες στο φόρουμ (γκρρρρρρρρρρρρρ...). Δεν είχα κανονίσει τίποτε άλλο, συν ότι ήμουν Αθήνα.
Θα ερχόμουν, ο π ω σ δ ή π ο τ ε, αν το ήξερα................ :-(

Αχ, έχασα και αυτή τη συνάντηση, επειδή δε μπήκα χτες στο φόρουμ (γκρρρρρρρρρρρρρ...). Δεν είχα κανονίσει τίποτε άλλο, συν ότι ήμουν Αθήνα.
Θα ερχόμουν, ο π ω σ δ ή π ο τ ε, αν το ήξερα................ :-(

Μα πάντα την τελευταία Κυριακή του μήνα δεν γίνεται η συνάντησή σας;;;;;;;;

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.