Σχετικά με την επόμενη συνάντηση

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Η τελευταία Κυριακή του Απριλίου είναι η Κυριακή του Πάσχα. Επειδή οι περισσότεροι θα λείπουν ή θα έχουν άλλα σχέδια, δεν έχει νόημα να γίνει συνάντηση εκείνη την ημέρα. Συζητήσαμε το θέμα αυτό χτες και έγιναν οι εξής προτάσεις:
- Να μην γίνει η συνάντηση του Απριλίου.
- Να μεταφερθεί την Τρίτη του Πάσχα.
- Να μεταφερθεί την πρώτη Κυριακή του Μαΐου.
Στις 2 τελευταίες περιπτώσεις, θα έχουμε 2 συναντήσεις το Μάιο.
Περιμένουμε τη γνώμη σας.

Δική μου άποψη είναι να μην γίνει καθόλου συνάντηση. Αλλά αν η πλειοψηφία αποφασίσει διαφορετικά, θα προσπαθήσω να έρθω σε όποια μέρα επιλεχθεί.

..δεδομένου ότι ήμουν απούσα στις τελευταίες συναντήσεις και η αλήθεια είναι ότι έρχομαι περιστασιακά συγκριτικά με άλλα μέλη της κοινότητας..Από εκεί και πέρα θα πω ότι προσωπικά είναι βέβαιο ότι δεν θα μπορούσα να έρθω ούτε Τρίτη του Πάσχα ούτε στις 5 Μαΐου.. :/

Δεν έχω πρόβλημα ότι αποφασίσει η ομάδα.

Επειδή το πρόγραμμά μου είναι ολίγον φλου, κανονίστε εσείς τί θέλετε να κάνουμε κι εγώ θα κοιτάξω να έρθω.
Αν, φυσικά, είμαι Αθήνα...

Δεν μπορώ βέβαια να έχω άποψη για τα Αθηναϊκά meet-ups καθώς λείπω πάνω από 6 χρόνια, αλλά θα είμαι 18-20 (Πέμπτη - Σάββατο) Αθήνα, kai αν έχετε διάθεση να βρεθούμε homesick μια από αυτές τις μέρες για μια μίνι συνάντηση, θα χαρώ πολύ να σας ξανα-δώ, τί λέτε;

Δεν μπορώ βέβαια να έχω άποψη για τα Αθηναϊκά meet-ups καθώς λείπω πάνω από 6 χρόνια, αλλά θα είμαι 18-20 (Πέμπτη - Σάββατο) Αθήνα, kai αν έχετε διάθεση να βρεθούμε homesick μια από αυτές τις μέρες για μια μίνι συνάντηση, θα χαρώ πολύ να σας ξανα-δώ, τί λέτε;

Αν είναι απόγευμα, ευχαρίστως. Πες μας μόνο ποια μέρα και ώρα.

Παρασκευή απόγευμα; βολεύει; Μετά τις 6;

Παρασκευή απόγευμα; βολεύει; Μετά τις 6;

Εκτός απροόπτου θα έρθω, κατευθείαν από την δουλειά.

Ωραία, θα είμαι εκεί λοιπόν μετά τις 6μμ για καφέ και βιβλία, όποιος θέλει ας έρθει, ανοίγω και thread!

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.