Κοπή πίτας- Κυριακή 27 Ιανουαρίου, 6 μ.μ.

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Την Κυριακή 27 Ιανουαρίου, στις 6 μ.μ., οι Bookcrossers της Αθήνας θα μαζευτούμε στο Café Homesick (Ανδρέα Μεταξά 26, Εξάρχεια Τηλ. 210 3801585).

Όπως κάθε τελευταία Κυριακή του μήνα, οι Bookcrossers θα βρεθούν μαζί με τα ελεύθερα βιβλία τους για να πουν τα νέα τους, να γελάσουν, να ανταλλάξουν χρήσιμα tips όπως που θα βρεις το καλύτερο προφιτερόλ, να φάνε και να πιούνε, να καταστρώσουν νέες δράσεις και γενικά να περάσουν υπέροχα!
Οι νέοι φίλοι που θα θελήσουν να έρθουν ας μην φοβηθούν ότι θα μπλεχτούν σε μια ατέρμονη φιλολογική συζήτηση, που μπορεί να γίνει κι αυτή αλλά όχι όπως την φαντάζεστε, γιατί μπορεί να είμαστε αθεράπευτα bookworms αλλά βασικά θέλουμε κάθε συνάντηση μας να είναι ένα πάρτι για αυτό συνήθως καθόμαστε μέχρι αργά.

Σε αυτή δε την συνάντηση θα κόψουμε και την πίτα μας για να καλωσορίσουμε το 2019. Οι πεντανόστιμες πίτες μας θα είναι χειροποίητες, ευγενική χορηγία των προκομμένων bookcrossers που προσφέρθηκαν. Οι τυχεροί θα κερδίσουν όμορφα λαχταριστά βιβλία καθώς και τις ευχές μας για μια καλότυχη και δημιουργική χρονιά.

Σας περιμένουμε νέους και παλιούς!

... με κάμποσα βιβλιαράκια!!!

Μετά από πολύ καιρό θα έρθω κι εγώ.
Θα γίνει και ανταλλαγή δώρων;;;

Όχι, δεν το έχω ανακοινώσει και δεν προλαβαίνω να το προγραμματίσω.

Έχει κάποιος τον τρόπο να επικοινωνήσει με την gourgouritsa;
Έχω ένα ring και θα ήθελα να της το δώσω αν έρθει στην πίτα.

Έχει κάποιος τον τρόπο να επικοινωνήσει με την gourgouritsa;
Έχω ένα ring και θα ήθελα να της το δώσω αν έρθει στην πίτα.

Θα φέρει πίτα, οπότε κανονικά θα είναι μαζί μας απόψε.

Ευχαριστώ πολύ!!

Μετά από πολύ καιρό θα έρθω και εγώ!

Αλλαγή σχεδίων :-(
Προέκυψε κάποια υποχρέωση και θα μου πάρει κάμποσες ώρες. Δεν προλαβαίνω να έρθω, αν και θα το ήθελα πάρα πολύ...

Ήταν μια όμορφη συνάντηση, με νέες παρουσίες και ακριβοθώρητους παλιούς.
Για τις νόστιμες πίτες ευχαριστούμε τη gourgouritsa και τη mariakall.
Οι τυχεροί που κέρδισαν το νόμισμα και πήραν δώρο ένα βιβλίο είναι ο roman citizen και η Μίνα.

Παρουσίες:
Lubiette
alexotanil
sandra da campo
rita del mar
roman citizen
colimvia
jean d' arc
mariakall
rockystef
KatCat
Daedin
taxidiarikopouli
gourgouritsa
aaouts
feltre
Γιάννης
Μίνα
Ντένης
Άρτεμις

γουρούνι: 7,97

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.