Πάμε θέατρο;

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Στη θεατρική αυτή παράσταση, που ακούω πως είναι καλή, παίζει και ο δικός μας karjim. Θα πάω κάποια από τις επόμενες μέρες. Θέλει κάποιος να πάμε μαζί;

"Ο Κουτσομπόλης" του Δημήτρη Ψαθά
Σκηνοθεσία: Βαγγέλη Πανταζή
Θέατρο ΕΛΥΖΕ, Νυμφαίου 12, Ιλίσια
Από 15 Δεκεμβρίου έως 20 Ιανουαρίου
Σάββατο στις 21:15
Κυριακή στις 18:30
Τετάρτη στις 20:00

Και δεν πάμε ; Μια Κυριακή απόγευμα μου φαίνεται μια χαρά.

Ψήνομαι κι εγώ για Κυριακή

Ο Δημήτρης μου είπε να τον ενημερώσω για να κάνει κρατήσεις. Ενημερώστε με ποια Κυριακή θέλετε και πόσα άτομα θα είσαστε, για να του πω. Επίσης, επειδή οι θέσεις δεν είναι αριθμημένες, καλό είναι να είμαστε εκεί νωρίτερα, για να πιάσουμε καλή θέση.

Οποιαδήποτε Κυριακή μου κάνει, 1 άτομο.

Οποιαδήποτε Κυριακή μου κάνει, 1 άτομο.

το ίδιο ισχύει και για μένα

Ο Δημήτρης μου είπε να τον ενημερώσω για να κάνει κρατήσεις. Ενημερώστε με ποια Κυριακή θέλετε και πόσα άτομα θα είσαστε, για να του πω. Επίσης, επειδή οι θέσεις δεν είναι αριθμημένες, καλό είναι να είμαστε εκεί νωρίτερα, για να πιάσουμε καλή θέση.

Καλή σου μέρα.
Μπορείς να κλείσεις 2 θέσεις για μένα και το σύντροφό μου για την αυριανή παράσταση;
Θα σου στείλω και sms. Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων :-)

Σου τηλεφώνησα, θα προσπαθήσω και πάλι αργότερα, αλλά τα γράφω και εδώ.
Επειδή η μέση μου με ταλαιπωρεί πολύ, δεν θα μπορέσω να πάω αύριο. Τα κορίτσια είναι διαθέσιμα και τις επόμενες Κυριακές. Αν δεν βιαζόσαστε και θέλετε να έρθετε μαζί μας, δες πιο κάτω. Αν θέλετε οπωσδήποτε να πάτε αύριο και δεν έχεις τρόπο να ενημερώσεις το Δημήτρη, στείλε μου sms για να του στείλω μήνυμα στο fb, το τηλέφωνό του δεν το έχω.

Σου τηλεφώνησα, θα προσπαθήσω και πάλι αργότερα, αλλά τα γράφω και εδώ.
Επειδή η μέση μου με ταλαιπωρεί πολύ, δεν θα μπορέσω να πάω αύριο. Τα κορίτσια είναι διαθέσιμα και τις επόμενες Κυριακές. Αν δεν βιαζόσαστε και θέλετε να έρθετε μαζί μας, δες πιο κάτω. Αν θέλετε οπωσδήποτε να πάτε αύριο και δεν έχεις τρόπο να ενημερώσεις το Δημήτρη, στείλε μου sms για να του στείλω μήνυμα στο fb, το τηλέφωνό του δεν το έχω.

Τελικά του έστειλα sms πριν μερικές ώρες και ελπίζω να κράτησε τις θέσεις για αύριο.

Χαίρομαι που μπορείτε όλες τις Κυριακές. Νόμιζα πως θα τα κατάφερνα για αύριο, αλλά πονάω πολύ. Έχω αρχίσει αντιφλεγμονώδη και αναλγητικά και ελπίζω να στρώσω.
Διαλέξτε την ημέρα που σας βολεύει καλύτερα, εγώ δεν έχω να πάω σε γιορτές, μπορώ και τις δύο.

wingLubiettewing 6 mos ago
13/01
13 μου φαίνεται καλά, μήπως μέχρι τότε μαζευτούν περισσότεροι.
Περαστικά σου, εύχομαι σύντομη ανάρρωση.

gourgouritsa 6 mos ago
13/01
Κι εγώ το προτιμώ για τις 13/1

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.