Σας αρέσει το νέο site;

Forum » Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

Sort Options 

Complete Thread
Ακόμα εξερευνώ, αλλά γενικά μου αρέσει. Μπαίνω από laptop, αλλά αν κάποιος χρησιμοποιεί tablet, smart phone κτλ ας μας πει πως του φαίνεται, υποτίθεται ένας βασικός λόγος που έγινε η αλλαγή είναι για να είναι το site πιο φιλικό σε αυτούς που μπαίνουν από κινητό.
Ελπίζω να προσελκύσει περισσότερο κόσμο και περισσότερα catches τώρα : )

Αν και στην αρχή μου φάνηκε περίεργο το νέο σάιτ, μου άρεσε εν τέλει.
Επισκέπτομαι τη σελιδα και από laptop και από κινητό. Πράγματι στο κινητό φαίνεται η διαφορά. Έγινε αρκετά πιο εύχρηστο!

Σπάνια θα το πω αυτό για κάποια καινούρια αλλαγή..Αν ήταν στο χέρι μου ακόμα θα γράφαμε σε terminal.. :P Παρόλα αυτά το βρήκα εξαιρετικό! Πιστεύω καταρχάς ότι αυτή η αρχική σελίδα θα προσελκύσει περισσότερο κόσμο! Εκτός αυτού θεωρώ ότι οι περισσότεροι που θα βρουν στον δρόμο ένα βιβλίο (και θα έχουν σκοπό να κάνουν catch) πιο εύκολα θα ρίξουν μια ματιά από το κινητό τους παρά από τον υπολογιστή.

Πολύ καλό, ειδικά στο smartphone φαίνεται η διαφορά !

Ναι ναι!!!! Επιτέλους μια σελίδα που είναι λειτουργική για κινητό! Σίγουρα από τις καλύτερες αλλαγές! Εγώ ενθουσιάστηκα

Εμφανισιακά, όχι.
Όμως το βρήκα όντως πιο πρακτικό στο smartphone.

Φιλιά και καλή συνέχεια!!!

Δεν μου αρέσουν πολύ οι αλλαγές και δεν έχω smartphone ....
Aλλά θα το συνηθίσω !

αν πάτε χαμηλά κάτω από τα εικονίδια των social media και πατήσετε Putty Theme, το φόντο γίνεται σκούρο που κάνει το site πιο ξεκούραστο στο μάτι. Τουλάχιστον από laptop.

Σκούρο ή γκρί;;;
Το είχα ήδη δοκιμάσει....

alexotanil 6 mos ago
ωχού
Δεν είμαι φαν των αλλαγών γενικώς. Φαίνεται μάλλον πιο χρηστικό έτσι, αλλά είναι μέχρι να το συνηθίσω...

Εχοντας μεινει εδω και καιρο χωρις υπολογιστη και προσπαθωντας να μπω απο το κινητο, τα βρηκα μπαστουνια. Βεβαια εγω δεν πιανομαι, εκανα ενα χρονο να το μαθω καθε φορα που αλλαζε το site.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.