Ποιός θέλει να φτιάξει πίτα;

Forum » Greek - Ελληνικό » Parent Thread | Refresh | Search

Sort Options 

Περαστικά!
Εκτός απροόπτου, θα έχουμε 3 πίτες και δεν χρειάζεται να ταλαιπωρηθείς. Κρατάμε την πρότασή σου για περίπτωση ανάγκης.

Στη συνάντηση του Ιανουαρίου θα γίνει η κοπή της πίτας. Θα χρειαστούμε, όπως πάντα, 3 πίτες. Ποιά χρυσά χεράκια θα τις φτιάξουν;
Μην ξεχάσετε, οι πίτες να περιέχουν νόμισμα!

feltre 10 mos ago
Κανένας;
Αν δε θέλετε να φτιάξετε, θα τις αγοράσω με χρήματα από το γουρούνι.

Κατ΄αρχήν ας δούμε ποιοι θα είναι, διότι μπορεί να χρειαστεί μία μόνο πίτα.
Όπως φαίνεται έρχονται όλο και λιγότεροι στο Homesick.

Θα έρθω και φυσικά συμφωνώ να πληρωθεί η πίτα από το γουρούνι. Και προτείνω οι παρόντες να βάλουν κάτι παραπάνω στο κουμπαρά για να αναπληρωθεί το ποσό.

Στη συνάντηση του Ιανουαρίου θα γίνει η κοπή της πίτας. Θα χρειαστούμε, όπως πάντα, 3 πίτες. Ποιά χρυσά χεράκια θα τις φτιάξουν;
Μην ξεχάσετε, οι πίτες να περιέχουν νόμισμα!

Αν και έχω χάσει τον δρόμο στις τελευταίες συναντήσεις και έχω εξαφανιστεί από προσώπου γης, θα προσπαθήσω κατά βάση να έρθω. Και επειδή τις τελευταίες δύο χρονιές μία πιτούλα την έφερα, θα φέρω και φέτος κάτι χειροποίητο. Μικρή πλην τίμια! Αν για τον οποιοδήποτε λόγο την κάψω/χάσω.βαρεθώ, υπόσχομαι οτι θα ενημερώσω εγκαίρως!

Θα φτιάξω μια πίτα, εκτός αν μου έρθει ο ουρανός στο κεφάλι με τη δουλειά.

Γεια. Είδα ότι προσφέρθηκε και ο Helix_Nebula για αλμυρή πίτα (ωραία έκπληξη!) οπότε είμαστε εντάξει (ε;) Έχω ένα θέμα με το πόδι μου και υπολειτουργώ (το ξαναγύρισα) όμως δείχνουν τα πράγματα ότι πάνε καλύτερα και θα μπορούσα να φτιάξω και εγώ. Οπότε κορίτσια αν συμβεί κάτι απρόοπτο με τις πίτες σας ειδοποιήστε με ως την Κυριακή το πρωί να φτιάξω εγώ. Αλλιώς 3 πίτες είναι καλά ε;

Περαστικά!
Εκτός απροόπτου, θα έχουμε 3 πίτες και δεν χρειάζεται να ταλαιπωρηθείς. Κρατάμε την πρότασή σου για περίπτωση ανάγκης.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.