corner corner Molis ekana join!

Forum | << Greek - Ελληνικό | Refresh | Search

corner corner

Sort Options Toggle Stats Options

Profile Image

Molis ekana join!

Molis ekana join sto site kai tha ithela na mathw an einai kaneis apo voreia proasteia. Egw menw meta tin ekali kai den eida na yparxoun biblia pou na exoun eleytherwthei stin kifisia. Einai kaneis apo edw?

P.S. Paratirisa oti liga meli einai katw twn 19! An einai kaneis apo athens kai katw twn 18 as mou steilei!

Complete Thread

Profile Image
Molis ekana join sto site kai tha ithela na mathw an einai kaneis apo voreia proasteia. Egw menw meta tin ekali kai den eida na yparxoun biblia pou na exoun eleytherwthei stin kifisia. Einai kaneis apo edw?

P.S. Paratirisa oti liga meli einai katw twn 19! An einai kaneis apo athens kai katw twn 18 as mou steilei!
Profile Image
Καλώς μας ήλθες!!!

Φοβάμαι ότι ούτε από τα βόρεια προάστεια είμαι (μάλιστα στην τελευταία συνάντηση αναρρωτιόμασταν πού είναι τα ΒΠ ;ο), και έχω περάσει προ πολλού την "κάτω των 20" ηλικία (εντάξει, δεν λέω ότι με πήραν και τα χρόνια... αλλά τώρα που το σκέφτομαι, έχω περάσει ακόμα και την "κάτω των 30" ηλικία... μπουχουχουχουχου)

Καλά, μην τρομάξεις με την πολυλογία μου. Απλά να σε καλωσορίσω ήθελα, και να σου πω ότι για ό,τι βοήθεια θελήσεις και ό,τι ερώτηση έχεις να κάνεις, εδώ είμαστε εμείς!

PS: Τρομερό το nick! :D
Profile Image
Profile Image
Σχεδόν πλοιρώ τις προυποθέσεις! 18 ετών, και από τα βόρεια προάστια. Εγώ μένω στην Πεντέλη. Δεν είναι πολύ μακριά.
΅
Άντε, κατεβαίνει το όριο ηλικίας! :-)))
Profile Image
> Σχεδόν πλοιρώ τις προυποθέσεις! 18 ετών,
> και από τα βόρεια προάστια. Εγώ μένω στην
> Πεντέλη. Δεν είναι πολύ μακριά. ΅
> Άντε, κατεβαίνει το όριο ηλικίας! :-)))

Κάποτε θα δικαιωθούν οι απελευθερώσεις μου.. :-)
Profile Image
> Κάποτε θα δικαιωθούν οι απελευθερώσεις
> μου.. :-)

;DDDDD
Profile Image
LOL :)
Profile Image
Καλώς σας βρήκα αυτό το υπέροχα μουντό μεσημέρι με το ψιλόβροχο να κυριεύει τις αισθήσεις μου..
Profile Image
Eyxaristw poly asterw! Deadendmind e sxetika konta menoume... Eiste apo ta energa meli tou BookCrossings e? Kserete an eleutherwnoun kana biblio kai apo edw? Giati twra exw eksetaseis kai den mou einai eukolo na katevenw kentro... Apo 15/6 omws pou teliwnw skopeuw na asxolithw perissotero...
Profile Image
Min anisuxeis, kai meta tis 15/6 edw tha eimaste emeis ;o)
E, kala, me eksairesi tous tuxerous pou tha ksefugoun ligo gia diakopes.

Nomizw kapoia release ginontai pros Ag. Paraskeui kamia fora. Kairos na parei mprosta kai i Kifisia/Ekali klp, eee???

Genikotera, gia to pou ginontai releases mporeis na pas sto go hunting (aristeri pleura tis selidas), greece kai meta... poli/perioxi pou se endiaferei.

Gia perissoteres leptomereies, opws sou eipa... edw eimaste!!!

PS: Euxaristoume eroviana gia ta kala sou logia *asterw blushes* ;o)
Profile Image
Κι εγώ καινούρια είμαι, μη μασάς, καλά παιδάκια φαίνονται όλοι;-)Bookgreetings!
Profile Image
Exw balei kapoia meri sto Release Alert List alla akoma den mporw na paw na parw biblia logw diavasmatos... Kai eida oti eginan kapoia releases aftes tis meres. Otan tha eimai free apo pleuras mathimatwn skopeuw na afisw merika biblia pros kifisia/politeia meria kai tha doume... Elpizw na piasoun topo!
Euxaristw gia to help asterw kai i Eroviana ap'oti fenetai exei dikio!

Ermi kai esy apo penteli?
Profile Image
> Ermi kai esy apo penteli?

Oxi, aplos exei valthei na miisei sto BookCrossing tis nees genies Ellinon apeleftheronontas klassika erga tis pagkosmias paidikis logotexnias... (Me korifaio paradeigma tin "Kaliva tou Mparmpa Thoma"...)
Profile Image
> > Ermi kai esy apo penteli? Oxi,
> aplos exei valthei na miisei
> sto BookCrossing tis nees genies Ellinon
> apeleftheronontas klassika
> erga tis pagkosmias paidikis
> logotexnias... (Me korifaio paradeigma
> tin
> "Kaliva tou Mparmpa Thoma"...)

LOLOLOLOLOLOLOLOLOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
***oi palioi kseroun ;-)***
Profile Image
Είμαι κι εγώ από βόρεια προάστεια και ψάχνω να βρω κανέναν να μιλήσω!Μένω στην Αγ. Παρασκευή και γράφτηκα χτeς στο site!
Υ.Γ.:Είμαι κάτω των 18!
Profile Image
Hi kai pali! Sry pou den apantisa alla den mpika tis teleutaies meres logw diavasmatos... Magical-peni diavasa oti eisai 14 e? Eides Ermi? Yparxoun kai neotera meli. Afto einai vevaia pio pithano na einai sinepeia tou arthrou tou pari para twn bibliwn sou alla to apotelesma einai to idio! :P
Profile Image
welcome an k den menw bp oute eimai under 18 :)
Profile Image
Thanks! Sigxaritiria gia to arthro sou! Ekanes pollous anagnwstes(kai vivliwn kai tou "E") na endiaferthoun gia to site. Mesa se aftous eimai kai egw. I idea tou site mou fanike poli endiaferousa alla i idea sou na enimerwseis ton kosmo mesa apo to arthro sou einai pou kanei afto to site na anaptyssetai! Sigxaritiria kai pali kai euxomai(kai elpizw) na sinexiseis na grafeis eksisou endiaferonta arthra!
Profile Image

Tο nickname...

γιατι διαλεξες αυτο? Συμφωνω απολυτα με οσους ειπαν οτι ειναι πολυ ωραιο...

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.