corner corner Stoute schoenen

Medium

Stoute schoenen
by Katie Fforde | Women's Fiction
Registered by AnnevO of Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands on Saturday, June 05, 2010
This book has not been rated. 

status (set by AnnevO): travelling


This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!

1 journaler for this copy...

Journal Entry 1 by AnnevO from Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands on Saturday, June 05, 2010

This book has not been rated.

Weduwe Nell heeft een druk leventje; haar huishouden met honden bijhouden, haar prachtige puberdochter Fleur in de gaten houden, de dorpsmarkt organiseren, bijkletsen met vriendinnen en taarten bakken voor het verpleeghuis. Het laatste wat ze nodig heeft is nog meer toestanden in haar leven. Maar wanneer haar oude vriend Sir Gerald sterft en zijn zoon bouwplannen heeft die het voortbestaan van de markt en het verpleeghuis bedreigen, staat haar leven op z'n kop. Nell neemt meteen actie, vastbesloten om te vechten voor de dorpsbelangen en ze mobiliseert vrienden en dorpelingen. Haar vriendinnen staan achter haar, maar haar verstandige vriend Simon reageert afwijzend. En dan is er nog Jake, de aantrekkelijke vreemdeling die haar zomaar kuste. Wie kan ze nu eigenlijk vertrouwen? Stoute schoenen is een heerlijk romantische, grappige en herkenbare roman.  


Journal Entry 2 by AnnevO at OBCZ-Biblio, Van Vollenhovenstraat 15 unit 26-27 in Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands on Saturday, August 21, 2010

This book has not been rated.

Released 1 yr ago (8/21/2010 UTC) at OBCZ-Biblio, Van Vollenhovenstraat 15 unit 26-27 in Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands

WILD RELEASE NOTES:

Hallo daar, vinder! Als je dit leest, heb je een boek gevonden. Gefeliciteerd!
Hopelijk is het iets dat je leuk vindt; zo niet, dan heeft het je toch tenminste hier gebracht en dat is ook wat waard.
Wil je, als je het uit hebt, hier vertellen wat je ervan vond? Of als je het boek niet wilt lezen,omdat het je smaak niet is, hier melden dat het boek gevonden is?

Het zou leuk zijn als je het boek verder laat reizen. Je kan het aan een kennis geven om te lezen of zomaar in het wild ergens achterlaten zodat iemand anders het kan vinden, bijvoorbeeld in een restaurant, school, buiten, of ergens anders waarvan jij denkt dat er mensen komen die dit boek zouden willen lezen.
Het zou nog leuker zijn als je lid wordt van BookCrossing. Dat is gratis en veilig, je emailadres wordt niet doorgegeven.
Dit kan je hier doen: www.bookcrossing.com/join (Engelse pagina). Je kunt dan zelf zien waar het boek na jou naar toe gaat. Je kan ook andere boeken registreren en loslaten, kijk maar eens op www.bookcrossing.nl voor meer uitleg in het Nederlands.
Als je lid wordt, zou ik het leuk vinden als je mij, AnnevO, als verwijzer ("referrer") opgeeft, dan kan ik zien dat je ook een geregistreerde bookcrosser bent geworden.

Veel leesplezier,
AnnevO 




Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.