corner corner Prinses in de polder

Medium

Prinses in de polder
by Astrid Harrewijn | Women's Fiction
Registered by wingEnitnajwing of Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Thursday, March 18, 2010
Average 8 star rating by BookCrossing Members 

status (set by koekiebak): reserved


14 journalers for this copy...

Journal Entry 1 by wingEnitnajwing from Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Thursday, March 18, 2010

7 out of 10

Sara Janszen is een wereldverbeteraar: ze reist de hele wereld over voor ontwikkelingsprojecten. Als ze voor een korte tussenstop in Nederland is, blijkt het thuis een grote chaos: het huwelijk van haar ouders staat op springen en Sara's jongere zus, die topmodel in Parijs is, zit in de problemen. Sara brengt haar vader – die nog geen ei kan bakken – in een pension onder en vertrekt halsoverkop naar Parijs. Daar komt ze bij toeval een man tegen die verdacht veel lijkt op Sander, de leuke journalist met wie ze in het vliegtuig naar huis in gesprek raakte. Zijn hij en deze playboy werkelijk dezelfde persoon?

Bij tijd en wijle grappig, maar minder humoristisch dan eerdere boeken van Harrewijn. Toch een lekker verhaal, hoewel er in heel korte tijd wel heel erg veel gebeurt!

Dit wordt een ringboek! 


Journal Entry 2 by wingEnitnajwing from Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Thursday, March 18, 2010

This book has not been rated.

Ringlijst:
-Just-mir
-AnnevO
-SylS
-antonettes
-wurmpje (let op! verhuizing in april...graag daarna!)
-Anyrock
-ingrid77
-serendipity-
-rroos
-wandelaartje
-dibana
-limalima
-
-Sonje (pas in juni/juli'10 vanwege verblijf in het buitenland)
-koekiebak (als allerlaatste)

Veranderen in de ringvolgorde vanwege logistiek vind ik geen probleem (zolang je wensen van deelnemers maar respecteert :-) èn iedereen aan de beurt komt!) 


Journal Entry 3 by Just-Mir from Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Tuesday, March 23, 2010

This book has not been rated.

Yes!
Ik vond dit boek in mijn portemonnee... Haha, ik lees dit een week later terug en denk.... Ik vond dit boek dus in mijn brievenbus.... Maar ik was vast mijn portemonnee aan het wegleggen net voor ik ging journallen :) Ik weet dat er nog een stapeltje boeken ligt te wachten, maar dit is echt een boek voor mij en ik weet nu al dat het schandalig voor gaat piepen. 


Journal Entry 4 by Just-Mir from Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Saturday, March 27, 2010

10 out of 10

Ik zal proberen te beschrijven hoeveel ik van dit boek heb genoten....
Eerst kwam er een oproepje op het forum... Hierop voelde ik al een zacht kriebeltje in mijn buik borrelen. Natuurlijk heb ik me meteen ingeschreven!
Ik heb mezelf plechtig beloofd pas in dit boek te beginnen als het boek wat ik aan het lezen was uit was. En dat duurde toch lang!!!
Uiteindelijk werd het donderdag. Een stagedag voor mij. Ik loop stage in Oisterwijk, en woon in Tilburg. Een stukje dat je doet in 6 minuten tijd. Maar met een grote grijns op mijn gezicht stopte ik het boek toch in mijn tas voor onderweg. Het was zo druk in de trein, maar ik zat in een hoekje bij het raam, met zo`n grote glimlach op mijn gezicht en zo`n warm gevoel van binnen te lezen tot de trein echt stilstond om daarna snel naar buiten te rennen.
Na mijn avonddienst kon ik nog 10 bladzijden lezen... En toen was ik echt te moe om mijn ogen langer open te houden.
Ik ben niet een persoon dat hele dagen leest... Ik lees kleine stukjes, en dan gewoon wat vaker.... Maar ik heb gisteren gespijbeld van school en de hele dag zitten lezen.
Ik heb hardop zitten lachen en er gleed af en toe een traan over mijn gezicht.
Deze schrijfster, en dit boek weten mij te raken en te vermaken. Ik heb wel zo ontzettend genoten dat ik denk dat dit stukje JE de lading niet dekt.

Op alle boeken van Astrid Harrewijn staat dat ze de Jill Mansell schrijfwedstrijd heeft gewonnen. Als ik heel eerlijk ben vind ik dit boek fijner, leuker en scherper dan menig Mansell-boek!

Echt heel erg bedankt voor het ringen, Enitnaj!!! Ik denk dat het vandaag nog verder reist en in de portemonnee/brievenbus van iemand anders belandt :-) 


Journal Entry 5 by AnnevO from Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands on Wednesday, March 31, 2010

This book has not been rated.

Wat een verrassing! Ik vond dit boek ineens in de brievenbus, in een erg vrolijke verpakking. Precies wat ik nodig had na een dag hard werken! 


Journal Entry 6 by AnnevO from Rotterdam, Zuid-Holland Netherlands on Thursday, April 15, 2010

8 out of 10

Wat een heerlijk boek! Het is het eerste boek dat ik van deze schrijfster las, maar vast niet het laatste. Ik heb hard zitten lachen om alle bizarre wendingen die ze verzon in dit heerlijke verhaal. 


Journal Entry 7 by AnnevO at Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on Thursday, April 15, 2010

This book has not been rated.

Released 1 yr ago (4/16/2010 UTC) at Amsterdam, Noord-Holland Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Dit boek wordt tijdens de BC Anniversary Convention doorgegeven aan SylS. 


Journal Entry 8 by wingSylSwing from Nieuwerkerk aan den IJssel, Zuid-Holland Netherlands on Friday, April 16, 2010

This book has not been rated.

En ontvangen! Dank je wel voor het meenemen :-) 


Journal Entry 9 by wingSylSwing from Nieuwerkerk aan den IJssel, Zuid-Holland Netherlands on Wednesday, April 21, 2010

9 out of 10

Na het drukke en fantastische conventieweekend had ik heel sterk de behoefte me even helemaal terug te kunnen trekken met een boek. Dit was daar een perfect exemplaar voor! Opnieuw een 'Harrewijn' die je met veel plezier in één ruk uitleest! :-))).
 


Journal Entry 10 by antonettes from Arnhem, Gelderland Netherlands on Tuesday, April 27, 2010

This book has not been rated.

Vandaag ontvangen per post. Dank je voor het opsturen SylS! 


Journal Entry 11 by antonettes from Arnhem, Gelderland Netherlands on Tuesday, May 04, 2010

8 out of 10

Ik ben het met de vorige lezeressen eens dat dit een super leuk boek is! Lekker vrolijk en niet gecompliceerd. Niet te zoetsappig maar wel lekker vlot. Dit is mijn derde Astrid Harrewijn en ik vind het leuk dat Nederland nu ook een echte chicklit schrijfster heeft. Bedankt voor het ringen Enitnaj, ik ga kijken of het boek al welkom is bij wurmpje.

**edit** het boek is 7 mei op de post gegaan naar Wurmpje (die inmiddels al verhuisd is). Veel leesplezier! 


Journal Entry 12 by wurmpje from Klarenbeek, Gelderland Netherlands on Wednesday, May 12, 2010

This book has not been rated.

het boek vandaag ontvangen, bedankt. ik heb zin in dit boek! 


Journal Entry 13 by wurmpje from Klarenbeek, Gelderland Netherlands on Monday, May 17, 2010

This book has not been rated.

heerlijk boek dat ik afgelopen weekend in 1 ruk heb uitgelezen. vrolijk, grappig en natuurlijk een happy end. 


Journal Entry 14 by wurmpje at Klarenbeek, Gelderland Netherlands on Saturday, May 22, 2010

This book has not been rated.

Released 1 yr ago (5/22/2010 UTC) at Klarenbeek, Gelderland Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

CONTROLLED RELEASE NOTES:

op weg naar anyrock, veel plezier! 


Journal Entry 15 by Anyrock at Haastrecht, Zuid-Holland Netherlands on Wednesday, May 26, 2010

This book has not been rated.

Hare koninklijke hoogheid is vandaag gearriveerd en zal binnenkort worden gelezen. 


Journal Entry 16 by Anyrock from - Ergens in de provincie, Zuid-Holland Netherlands on Sunday, June 06, 2010

This book has not been rated.

boek is leuk, een lekker tussendoortje.
Ik ga Ingrid77 een pm sturen.

11-6-10 vandaag boek gepost naar Ingrid77 


Journal Entry 17 by wingAnonymousFinderwing at Dordrecht, Zuid-Holland Netherlands on Tuesday, June 15, 2010

This book has not been rated.

hoi ik heb het boek prinses in de polder goed ontvangen.
bedankt voor het ringen en opsturen ga er gelijk in beginnen 


Journal Entry 18 by ingrid77 at Dordrecht, Zuid-Holland Netherlands on Tuesday, June 15, 2010

This book has not been rated.

hoi het is me gelukt om hem aan te melden ik heb het boek een zaterdag al ontvangen
maar om een rare reden wou die niet gemld worden als ontvangen.
maar nu is het gelukkig toch gelukt.
ben al in het boek begonnen en is volgens mijn het perfecte boek om lekker lui in de tuin in de zon te lezen.
bedankt voor het verzenden en het ringen.

19/06
het boek heb ik jammer genoeg nu al uit. was een leuk boek om te lezen.
ga de volgende van de lijst een mailtje sturen. 


Journal Entry 19 by serendipity- at Wateringen, Zuid-Holland Netherlands on Friday, July 09, 2010

This book has not been rated.

Joepie! Dit boek lag thuis op mij te wachten. Ik ga er meteenin beginnen! 


Journal Entry 20 by serendipity- at Wateringen, Zuid-Holland Netherlands on Saturday, December 18, 2010

8 out of 10

Wat erg! Ik heb het boek gelezen en ben daarna helemaal vergeten het door te sturen. Ik ga Rroos PMmen voor haar adres 


Journal Entry 21 by Wandelaartje at Hoofddorp, Noord-Holland Netherlands on Wednesday, April 06, 2011

This book has not been rated.

Veilig aangekomen in Hoofddorp. Het gaat nog even onder op een klein stapeltje ringboeken.
21-04-2011: Ik heb dit boek vandaag letterlijk met veel plezier gelezen, heerlijk in het zonnetje in de tuin.
Dibana is gemaild, zodra ik haar adres heb reist het boek weer door. 


Journal Entry 22 by Wandelaartje at Hoofddorp, Noord-Holland Netherlands on Friday, May 13, 2011

This book has not been rated.

Released 9 mos ago (5/13/2011 UTC) at Hoofddorp, Noord-Holland Netherlands

CONTROLLED RELEASE NOTES:

Per post op weg gegaan naar Dibana, de volgende lezeres in deze ring. 


Journal Entry 23 by dibana at Nieuwegein, Utrecht Netherlands on Monday, May 16, 2011

This book has not been rated.

Gisteren ontvangen, ik zal er binnenkort in beginnen.

22-09: Jeetje, schaam me diep. Heb dit boek al veel te lang thuis liggen. Na een herinnering van janna2 heb ik meteen een berichtje gestuurd naar de volgende in de rij. Zodra ik een adres ontvang gaat het boek direct die kant op! 


Journal Entry 24 by wingSonjewing at Maastricht, Limburg Netherlands on Wednesday, October 26, 2011

This book has not been rated.

Veilig aangekomen, ik ben benieuwd! Dankjewel voor het opsturen, Dibana, en dank voor het ontzettend leuke kaartje erbij! 


Journal Entry 25 by wingkoekiebakwing at Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Wednesday, December 28, 2011

This book has not been rated.

En daar is de Polderprinses! Dank voor het opsturen, Sonje(???)

Lijkt me lekker leesvoer voor het tweede deel van deze kerstvakantie.
 


Journal Entry 26 by wingkoekiebakwing at Tilburg, Noord-Brabant Netherlands on Thursday, January 26, 2012

7 out of 10

Ik vond dit niet Harrewijn's beste, maar zeker wel een lekker tussendoortje.
Dank je wel dat ik mocht meelezen, Enitnaj!

Het komt tzt weer naar je toe.
 




Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.