This Book is Currently in the Wild!
2 journalers for this copy...

|
Journal Entry 1 by Saxosan on Monday, July 28, 2008
Dit boek heb ik zelf niet gelezen, maar van iemand gekregen om in omloop te brengen via bookcrossing. Ik kan je er dus niets over vertellen. --- Hallo vinder! Als je dit leest, heb je een zwerfboek gevonden. Gefeliciteerd! Je kan dit boek lezen, eventueel vermelden wat je ervan vond (dit kan anoniem en gratis) en het daarna weer loslaten 'in het wild' of doorgeven aan iemand anders. Als je het boek wil volgen op zijn 'wereldreis' dan kun je je het beste aanmelden als nieuwe bookcrosser via de Engelstalige pagina. Ik zou het erg leuk vinden als je mijn naam (Saxosan) dan invult als Referring Member. Nederlandstalige uitleg vind je op http://www.bookcrossing.nl. Kijk ook eens op het NL-forum: http://www.bookcrossing.com/forum/15 Heel veel lees- en bookcrossplezier!
|
|

|
Journal Entry 2 by SylS at Boulevard de la Mer in Argelès-sur-Mer, Languedoc-Roussillon France on Friday, July 23, 2010
Released 1 yr ago (7/26/2010 UTC) at Boulevard de la Mer in Argelès-sur-Mer, Languedoc-Roussillon France WILD RELEASE NOTES:
Gaat mee met Saxosan om los te laten in Frankrijk. Mijn 36ste bijdrage aan de release challenge 2010: release 52 boeken in 52 plaatsen. Voor de vinder: veel leesplezier!
|
|