corner corner Halte opgeheven en andere verhalen

Medium

Halte opgeheven en andere verhalen
by Gerrit Krol | Literature & Fiction
Registered by Frakke-Per of Rottumerzijl, Groningen Netherlands on Saturday, July 22, 2006
Average 2 star rating by BookCrossing Members 

status (set by Sharty): travelling


This book is in the wild! This Book is Currently in the Wild!

2 journalers for this copy...

Journal Entry 1 by Frakke-Per from Rottumerzijl, Groningen Netherlands on Saturday, July 22, 2006

This book has not been rated.

Gerrit Krol, soms vind ik zijn boeken wat ontoegankelijk, maar als ik een toegang vind, ben ik verrast.

Uit de Letterzetterlijke collectie. 


Journal Entry 2 by Frakke-Per at Gerrit Krolburg in Groningen, Groningen Netherlands on Tuesday, October 28, 2008

This book has not been rated.

Released 3 yrs ago (10/28/2008 UTC) at Gerrit Krolburg in Groningen, Groningen Netherlands

WILD RELEASE NOTES:

WILD RELEASE NOTES:

Voor de Gerrit Krolbrug Gerrit Krolbrug heette, heette hij de Korrewegbrug, en voordat de Korrewegbrug er lag, voer er hier een pontje. Met de komst van de brug werd het pontje opgeheven - en de veerbaas geen brugwachter maar buschauffeur - en daarmee de haltes.

Dit boek is te vinden aan de stadskant van de brug, onder de brug. Als je afdaalt naar het water zie je een betonnen kolos waar je in kan en als je erin staat, zie je dat er op ooghoogte van mensen groter dan een Frakke boeken neergelegd kunnen worden. Je kunt het boek zien liggen als je nog niet in het beton gekropen bent. Veel jaagplezier!

Dit boek is losgelaten voor de 2008 leap into the wild 366 challenge die ik niet ga halen, en voor het bookcrossmonopolyspel 


Journal Entry 3 by Sharty at Groningen, Groningen Netherlands on Sunday, January 23, 2011

1 out of 10

Twee jaar geleden gevonden, nu weer los aan het laten, en ontdekte nu pas dat ik nooit heb aangegeven deze gevonden te hebben. Sorry! Wordt op zelfde locatie uitgezet. 


Journal Entry 4 by Sharty at Korreweg in Groningen, Groningen Netherlands on Sunday, January 23, 2011

3 out of 10

Released 1 yr ago (1/23/2011 UTC) at Korreweg in Groningen, Groningen Netherlands

WILD RELEASE NOTES:

Gerrit Krol brug! Go go, get this book!

update: 12-05-2011
Het boek ligt er niet meer  




Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.