corner corner De gouden dolk

Medium

De gouden dolk
by Thea Beckman | Children's Books
Registered by wing1972Galadrielwing of Schiedam, Zuid-Holland Netherlands on Friday, March 12, 2004
Average 8 star rating by BookCrossing Members 

status (set by 1972Galadriel): permanent collection


7 journalers for this copy...

Journal Entry 1 by wing1972Galadrielwing from Schiedam, Zuid-Holland Netherlands on Friday, March 12, 2004

8 out of 10

Een oude vrouw voorspelt Jiri, een eenvoudige smidszoon, dat hij eens de eigenaar zal zijn van de beroemde Gouden Dolk. Superleuk en spannend verhaal. 


Journal Entry 2 by wing1972Galadrielwing from Schiedam, Zuid-Holland Netherlands on Saturday, May 08, 2004

This book has not been rated.

bookring:
Erbie
Marleen
korenmaat
Kaila
dutch-flybaby
E-mile <---
 


Journal Entry 3 by wing1972Galadrielwing at n/a in Mailed to fellow bookcrosser, Postal Release -- Controlled Releases on Saturday, May 08, 2004

This book has not been rated.

Release planned for Monday, May 10, 2004 at n/a in Mailed to fellow bookcrosser, Postal Release Controlled Releases.

On its way to Erbie

11/05 ik hoop dat ie aankomt..vorige boekje kwam ook ineens terug (Erbie was niet bekend, tuuuurlijk) 


Journal Entry 4 by Erbie from Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on Friday, May 21, 2004

This book has not been rated.

Deze is aangekomen hoor!
Zal hem snel lezen. 


Journal Entry 5 by Erbie from Amsterdam, Noord-Holland Netherlands on Sunday, June 13, 2004

9 out of 10

Uit!!!
Heerlijk lezen, toch, die boeken van haar.
Geweldig verhaal, jammer dat het uit is. 


Journal Entry 6 by LenaLena from Hoevelaken, Gelderland Netherlands on Sunday, June 13, 2004

This book has not been rated.

Ontvangen van Erbie, op de meeting. Gaat hierna naar Korenmaat.
Ik ben benieuwd, deze van Thea Beckman ken ik nog niet 


Journal Entry 7 by LenaLena from Hoevelaken, Gelderland Netherlands on Thursday, July 08, 2004

8 out of 10

Een heerlijk verhaal om te lezen. Spannend en erg leuk! Ik krijg meteen weer zin om meer Beckman-boeken te gaan lezen (-:

Ik geef het boek dinsdag door aan Korenmaat 


Journal Entry 8 by korenmaat from Schipluiden, Zuid-Holland Netherlands on Tuesday, July 13, 2004

This book has not been rated.

Vandaag gekregen van marleen.
Hij gaat mee op vakantie, lekker lezen. En daarna door naar de volgende in de ring. 


Journal Entry 9 by korenmaat from Schipluiden, Zuid-Holland Netherlands on Sunday, August 01, 2004

9 out of 10

ook al is het eigenlijk een kinderboek, het blijft lekker lezen.
Ik had deze dus nog niet gelezen, maar dat is nu volledig goed gemaakt.
Hij is leuk om te lezen, en heeft eigenlijk nog een heel verrassend eind ook.
Hij gaat door naar kaila.
Veel plezeir ermee. 


Journal Entry 10 by Kaila from Zeist, Utrecht Netherlands on Friday, August 13, 2004

This book has not been rated.

Vanmorgen lag er een mooi pakketje in mijn brievenbus!!! Heerlijk, wat zal ik weer wegdromen bij dit verhaal. 


Journal Entry 11 by Kaila from Zeist, Utrecht Netherlands on Saturday, September 04, 2004

9 out of 10

Heerlijk boek! Wat fijn om weer eens wat van haar te lezen. Dat moet ik vaker doen! Beckman was mijn eerste kennismaking met wat volwassener literatuur dan wat ik eerst las. Het eerste boek wat ik van haar las was Kinderen van Moeder Aarde. Daarna volgden de andere boeken al snel. Er zijn er maar weinig die ik niet gelezen heb.
Dit boek is mij altijd bijgebleven, net als Kruistocht in Spijkerbroek, als eerste illustratie van het feit dat geen enkele godsdienst of levensvisie beter is dan de andere en dat het belangrijkste blijft wat mensen met hun overtuiging doen. Ik ben Thea Beckman heel dankbaar dat zij deze boeken geschreven heeft en mijn moeder dat zij mij gestimuleerd heeft om deze boeken te lezen.
Het eerste Beckmanboek wat ik las heb ik van haar gekregen.... nadat ze het eerst zelf gelezen had ;-)

Het boek gaat op reis naar dutch-flybaby 


Journal Entry 12 by dutch-flybabe from Ede, Gelderland Netherlands on Thursday, September 16, 2004

This book has not been rated.

Dit boek werd samen met een ander boek vanavond afgegeven omdat íe niet door de brievenbus paste. Prachtige kaart van Kaila erbij (zie scan). Dit lijkt me een erg smakelijk boek, ik probeer er zo snel mogelijk mee te beginnen. 


Journal Entry 13 by dutch-flybabe from Ede, Gelderland Netherlands on Friday, September 24, 2004

8 out of 10

Ik moest even wennen aan de schrijfstijl en de soms wat 'antieke' taal en ik vond het een heerlijk boek! Interessant verhaal over een franse jongen die op kruistocht mee gaat en zijn belevenissen. Ik kijk al uit naar de volgende Thea Beckman boekenring!
Ik probeer in Tilburg het boek door te geven aan de volgende lezer. 


Journal Entry 14 by dutch-flybabe at boekwinkel de Zevensprong in Tilburg, Netherlands, Noord-Brabant -- Controlled Releases on Saturday, October 23, 2004

This book has not been rated.

Released 7 yrs ago (10/24/2004 UTC) at boekwinkel de Zevensprong in Tilburg, Netherlands, Noord-Brabant -- Controlled Releases

WILD RELEASE NOTES:

RELEASE NOTES:

Dit boek gaat mee naar de bookcrossingbijeenkomst in boekwinkel de Zevensprong in Tilburg morgen. Ik geef het dan door aan E-mile. Veel leesplezier! 


Journal Entry 15 by E-mile from Almere, Flevoland Netherlands on Monday, October 25, 2004

This book has not been rated.

Leuk zeg, nog een Beckman! Heb op dit moment 5 ringen liggen, waarvan er 4 kinderboeken zijn.
Zie gelukkig dat ik de laatste lezer ben in de ring (tot nu toe), dus ik neem aan dat ik 'm in alle rust kan lezen? 


Journal Entry 16 by E-mile from Almere, Flevoland Netherlands on Saturday, January 08, 2005

8 out of 10

Ja, ook dit boek van THea Beckman is weer helemaal top!!
Ik ga me steeds meer afvragen waarom ik deze boeken vroeger nooit gelezen heb; toendertijd alleen Stad in de storm gelezen. Ik denk dat ik om de één of andere vage reden gewoon 'gemist' heb dat er nog een hele hoop boeken van haar waren. Of de boeken waren er nog niet toen ik dit soort boeken las als kind? Zie dat dit boek uit 1982 komt; toen was ik 15 en da's een leeftijd dat je niet meer tussen de kinderboeken kijkt.
Hoe dan ook: ik ben blij dat ik 'm nu alsnog heb kunnen lezen. Bedankt voor het ringen Gala!! Ik neem het boek mee naar de meeting in Utrecht over 2 weken. 


Journal Entry 17 by wing1972Galadrielwing from Schiedam, Zuid-Holland Netherlands on Sunday, January 23, 2005

This book has not been rated.

Deze is weer thuis :) 




Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.