3 journalers for this copy...

|
Journal Entry 1 by Tanumine on Tuesday, March 06, 2012
Fra Bokklubben.no: Leo Pizzola vender tilbake til landsbyen Santo Fico etter tjue år. Landsbyen er like fattig som da han forlot den, men noen ting er endret. Av barndomskameratene er det bare lille Guido som tar han i mot. Bestevennen fra barndommen er død, og kvinnen han en gang forgudet nekter å snakke med ham. Og verst av alt, landsbypresten ser ut til å ha mistet troen. Kanskje er det et mirakel byen trenger, om så Leo og Guido må lage det selv?
|
|

|
Journal Entry 2 by Tanumine at Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway on Wednesday, March 07, 2012
Tatt med til BC-treffet i dag på Oslo S. Ingalill tok med seg denne hjem.
|
|

|
Journal Entry 3 by Ingalill at Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway on Thursday, March 08, 2012
Denne ble med meg hjem. Føles som jeg har støvsugd biblioteket for lydbøker så det var godt med friskt blod. Ukjent forfatter og bok, men første cd er allerede påbegynt. ------------------------------------------------------ Update: 1.mai - 2012 Skikkelig kosebok om den italienske landsbygda , befolkningen og kjærligheten. Plott: Lurvete luretriks for å lokke turister til kirka.
|
|

|
Journal Entry 4 by Ingalill at OsloS-OBCZ in Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway on Tuesday, May 01, 2012
Released 1 yr ago (5/2/2012 UTC) at OsloS-OBCZ in Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway WILD RELEASE NOTES:
Tar den med på BC-møtet og gir den videre. (eventuelt tilbake til Tanumine)
|
|

|
Journal Entry 5 by Travelina at Ullern bydel, Oslo fylke Norway on Wednesday, May 02, 2012
Nå er denne hos meg (har fått med meg at den skal tilbake til Tanumine). Oppdatering 25/7: Morsom og koselig sommerlektyre, anbefales!
|
|

|
Journal Entry 6 by Travelina at OsloS-OBCZ in Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway on Wednesday, October 10, 2012
Released 7 mos ago (10/10/2012 UTC) at OsloS-OBCZ in Oslo Sentrum, Oslo fylke Norway WILD RELEASE NOTES:
Slippes fri igjen på La Baguette i dag.
|
|

|
Journal Entry 7 by Tanumine at Råholt, Akershus fylke Norway on Friday, March 29, 2013
Tilbake igjen hos meg
|
|