corner corner Lit. kobieca w stylu Bridget Jones

Forum | << Slavic Languages | Refresh | Search

corner corner

Sort Options Toggle Stats Options

Profile Image

Lit. kobieca w stylu Bridget Jones

Czy znacie inne autorki piszace powiesci dla kobiet w stylu Bridget Jones? Nie musza byc to polskie autorki. Ja znam tylko Katarzyne Grochole.

Byc moze bede pisac prace na temat Bridget Jones i chcialabym do tego dodac inna powiesc dla kontrastu, ale o podobnej tematyce, tzn. wyzwolona kobieta, wspolczesna singielka, kobieta poszukujaca milosci, nieudane/udane zwiazki, feminizm.

Moze jakas inna autorka tez napisala takie podobne dzienniki jak Helen Fielding.

A jesli jednak chcialabym porownac Bridget Jones do starszych powiesci z tego tematu... To do jakich?

Dziekuje za pomoc.

Marta

Complete Thread

Profile Image
Czy znacie inne autorki piszace powiesci dla kobiet w stylu Bridget Jones? Nie musza byc to polskie autorki. Ja znam tylko Katarzyne Grochole.

Byc moze bede pisac prace na temat Bridget Jones i chcialabym do tego dodac inna powiesc dla kontrastu, ale o podobnej tematyce, tzn. wyzwolona kobieta, wspolczesna singielka, kobieta poszukujaca milosci, nieudane/udane zwiazki, feminizm.

Moze jakas inna autorka tez napisala takie podobne dzienniki jak Helen Fielding.

A jesli jednak chcialabym porownac Bridget Jones do starszych powiesci z tego tematu... To do jakich?

Dziekuje za pomoc.

Marta
Profile Image
Ja bym tylko chciała napisać, że to nie tak, że nie zwróciłam uwagi na ten wątek. Chciałabym Ci pomóc, ale nie wiem jak, bo akurat „Dziennika Bridget Jones” przeczytałam kiedyś dawno tylko kawałek, więc nie bardzo mogę go z czymś porównywać.
Profile Image
Dla mnie podobnie, niestety nie mam rady.

Are you sure you want to delete this item? It cannot be undone.